24 grudnia 2024

II Pojedynek stand-up. Na scenie M. Z. Wojciech, E. Błachnio i M. Kałamaga

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zaprasza na kolejny wieczór pełen humoru. W środę, 22 stycznia 2025 r. o godz. 18:00 na scenie wystąpią znani satyrycy: Marcin Zbigniew Wojciech, Ewa Błachnio i Mariusz Kałamaga.

 

Przypomnijmy, że wydarzenie to pierwotnie miało odbyć się w połowie września, jednak z uwagi na ulewne deszcze oraz idące za tym zagrożenie powodziowe, zdecydowano o przesunięciu imprezy na inny termin. 

Dodajmy również, że stand-up to nieco ostrzejsza forma rozrywki niż tradycyjny występ kabaretowy. Pomysłodawcą pojedynku, który odbędzie się w Kuźni Raciborskiej po raz drugi jest rybnicki komik Marcin Zbigniew Wojciech. - Przedsięwzięcie polega na tym, że spotykamy się w cztery osoby i każdy musi przygotować nowy, premierowy materiał na zadany przez każdego z nas temat, po czym ma zawrzeć je razem w trakcie swojego 30-minutowego występu - zdradził kulisy wydarzenia jego inicjator podczas pierwszego pojedynku, który odbył się na deskach MOKSiR 5 czerwca 2024 r.

Bilety na to wydarzenie są już dostępne on-line. Można je nabyć >>>TUTAJ<<<. (70 zł - przedsprzedaż; 90 zł - w dniu wydarzenia).

Na scenie zobaczymy:

MARCINA ZBIGNIEWA WOJCIECHA: Występował w Polsacie, Comedy Central oraz TVP2; pracował w RMF FM. Na scenie od 18 lat. Ma ponad 35 mln wyświetleń na YouTube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, oraz stand-uper.

EWĘ BŁACHNIO: Pytacie, co tam u mnie... No, w porzo jest. Piszę, gram, śpiewam, a co niedzielę prowadzę "Fakty Autentyczne". Kiedyś byłam widywana z Limem..., ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom "aktora dramatycznego", gram w teatrze w Krakowie wcale niekomediowe role, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie. A propos - wpadam do Was z ziomkami na pojedynki stand-upowe, więc widzimy się, co nie? No! To umówieni!

MARIUSZA KAŁAMAGĘ: Na co dzień budzi ludzi w RMF FM i tam go tylko słychać. Wieczorami wychodzi ze swojej żeremi i budzi ludzi ze sceny, i tam go widać. "Żarty z Wąsem" to zestaw spostrzeżeń, przemyśleń, doświadczeń komika, które opowiada w myśl: "Czyń BOBRO, miej dystans, ssij, a będzie Ci ssane". Duża dawka, energii i próba pozytywnego spojrzenia na ten żywot człowieka miejmy nadzieję poczciwego.

Prosimy o wcześniejsze przyjście, aby zająć jak najlepsze miejsca. Bilety są nienumerowane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz