06 czerwca 2023

Młodzież z Rud spotkała się z autorką thrillerów Agnieszką Kulbat

W piątek, 2 czerwca w Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego odbyło się spotkanie z Agnieszka Kulbat - autorką m.in. oryginalnych thrillerów, niewątpliwie doskonale rokującą pisarką młodego pokolenia.

 

Podczas spotkania autorka opowiedziała od czego zaczęła się jej przygoda z pisaniem książek oraz co ją zmotywowało, aby podążyć za swoją pasją. Podzieliła się również mało znanym faktem ze swego życia: pisze swe książki słuchając playlisty, która powstała w czasach, gdy trenowała z sukcesami oyama karate.


Pełna pozytywnej energii Agnieszka Kulbat zachęcała również młodych ludzi, aby podążali za swoją pasją. Przy okazji doradziła, że jeśli wiążą swoje zainteresowania z pisaniem książek, powinni uzbroić się w cierpliwość i tworzyć swoje dzieła z odpowiednią wrażliwością. Podpowiedziała też młodym ludziom, co jest potrzebne do wydania książki.


Pod koniec spotkania, młodzież oczarowana osobą Agnieszki Kulbat z chęcią zakupiła najnowsze powieści autorki. Nie zabrakło również chętnych po autograf i pamiątkowe selfie.

Katarzyna Machecka
Biblioteka Rudy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz