25 kwietnia 2023

Nowa siedziba dla MOPS. Chwilowe utrudnienia w funkcjonowaniu placówki

Jak informuje Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej, od poniedziałku do czwartku (24-27 kwietnia) nieczynny będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Ma to związek z przenosinami instytucji do wyremontowanego budynku na ul. Jagodową 15.


Tym samym, siedziba na ul. Jagodowej 15 stanie się od teraz nowym i stałym miejscem dla MOPS. Aby przeprowadzka przebiegła sprawnie, instytucja będzie nieczynna od 24 do 27 kwietnia włącznie. W sprawach pilnych należy kontaktować się pod nr telefonu: 514-200-255.

Budynek, w którym funkcjonował MOPS do 21 kwietnia 2023 r.

MOPS - czytamy w informacji zamieszczonej przez burmistrza Pawła Machę na stronie magistratu - jest kolejną instytucją w naszej Gminie, która po Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej oraz Urzędzie Miejskim funkcjonować będzie w nowych zdecydowanie lepszych warunkach, przede wszystkim warunkach zapewniających komfort pracy i wysoki standard obsługi mieszkańców.

Budynek, w którym będzie funkcjonował MOPS od 28 kwietnia 2023 r.

- Tego typu rewolucje dzieją się raz na kilkadziesiąt lat, a nasza powolutku dobiega końca. Budynek przy ul. Powstańców 15 dostanie nową funkcję, o której również poinformuję Państwa niebawem - podkreśla włodarz. - Jednocześnie nadmienić pragnę - pisze dalej burmistrz - że w wyremontowanym budynku przy ul. Jagodowej 15 swoje siedziby znajdą funkcjonujące na terenie Gminy organizacje pozarządowe  - szczegóły wkrótce.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej do pełnego funkcjonowania ma powrócić od piątku, 28 kwietnia.

oprac. BK; fot. UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz