24 stycznia 2023

W niedzielę 31. Finał WOŚP. Orkiestra zagra również w naszej gminie

W niedzielę, 29 stycznia w całej Polsce oraz poza jej granicami odbywać się będzie 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Motywem przewodnim tegorocznej akcji jest walka z sepsą. Wolontariusze z kolorowymi puszkami pojawią się również na terenie naszej gminy.


Poza zbiórką pieniędzy do puszek, kuźniański sztab WOŚP, który ulokowany będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej przygotował krótki program, który odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. O szczegółach informuje szef sztabu Ireneusz Wojcieski:

Od godz. 16:00:

- "Serca w górę" - spektakl w wykonaniu teatru Senioralne Forte;
- Aukcja podarowanych przedmiotów;
- Pokazy tańca w wykonaniu wolontariuszek WOŚP:

- Agata Kruszelnicka vel Żuk: wicemistrzyni Polski w kategorii 13-14 lat w street dance, reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy, brała udział w Mistrzostwach Świata w Tańcu - Międzynarodowej Federacji Tańca WADF (World Artistic Dance Federation) w Płocku;

- Natalia Rucińska: mistrzyni świata w tańcu mażoretkowym. Ma około stu medali, kilka razy została mistrzynią Polski na żywo. Zdobywczyni pierwszego miejsca na mistrzostwach świata, Europy on-line.

- Piosenki w wykonaniu Renaty Galas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz