19 grudnia 2022

"Pan z telewizji, czyli stand-up czterdziestolatka". Bartosz Gajda wystąpi w MOKSiR

W niedzielę, 26 lutego 2023 r. o godz. 18:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej z nowym programem rozrywkowym wystąpi Bartosz Gajda - komik, od 20 lat związany z kabaretem i telewizją.


Będzie to już trzeci występ satyryka w budynku przy ul. Klasztornej 9. Przypomnijmy, że Bartosz Gajda po raz pierwszy pojawił się w Kuźni Raciborskiej w 2015 r., kiedy zagrał wspólnie z kolegami z kabaretu Łowcy.B. Po odejściu z grupy, rozpoczął karierę solową w roli stand-upera. I jako solista na zaproszenie Stowarzyszenia Inicjatyw Muzycznych "SiM" przybył 15 listopada 2019 r. do restauracji "Nad Rudą", gdzie zaprezentował program pt. "Nie jestem frajerem" (jego fragment oraz rozmowę z B. Gajdą można zobaczyć >>>TUTAJ<<<).

Tym razem Bartosz Gajda przedstawi zupełnie nowy program zatytułowany "Pan z telewizji, czyli stand-up czterdziestolatka", w którym będziemy mogli się przekonać, jaki artysta jest poza kamerą. "Jak to jest z tymi znanymi osobami w zwykłym życiu. Co sobie myślą, jak tak stoją w kolejce po chleb? Albo jak widzą, że żona źle podkładała rzeczy do zmywarki. Bo nawet nie wiecie, jak można źle wkładać rzeczy do zmywarki. Co taka znana osoba może powiedzieć swoim dzieciom, kiedy przepoczwarzają się ze słodkich dzieciaków w... młodzież... Bo przecież nie powiesz tego przeklętego zdania, które zmienia Cię z młodzieżowego faceta w zgryźliwego starca. Jest takie jedno zdanie. Wypowiadali je nasi rodzice, ich rodzice i rodzice naszych dziadków. I każde pokolenie w dół przysięga sobie, że go nigdy nie wypowie. Aż do momentu kiedy... Wiesz co to za zdanie? Do zobaczenia!" - tymi słowami satyryk zachęca do przyjścia na występ i przekonania się o tym na żywo.

Jako support wystąpi Jarek Marek Sobański - człowiek, który nie wie kiedy zaczął przygodę z komedią i wszystkim, co zabawne. Wie jednak, że przez te wszystkie lata, uzbierało się tyle historii, którymi wręcz należy się podzielić z widzami. Ciekawostki z życia artysty, które układają się w jego obraz - raczej impresjonizm niż Matejko!

Bilety są już w sprzedaży, a nabyć je można (w cenie 45 zł) poprzez stronę BILETYNA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz