19 września 2022

Konkurs fotograficzny "Lokalne piękno" przedłużony do 1 października

Ze względu na wciąż napływające prace, związane z konkursem fotograficznym pn. "Lokalne piękno" Zarząd Jednostki Pomocniczej Osiedle Stara Kuźnia wydłuża czas nadsyłania zgłoszeń do 1 października. Motywem przewodnim konkursu jest hasło: #LubieToMiejsce.

 

Przypomnijmy, że konkurs obejmuje tym razem jedną kategorię zdjęć: - Ma być to miejsce, które lubisz na terenie Gminy Kuźnia Raciborska. Może to być las, łąka, ogródek, podwórko, miejsce pracy itp. Liczy się to, by było ciekawe i na terenie Gminy Kuźnia Raciborska - piszą organizatorzy w mediach społecznościowych.

Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone nagrodami w postaci kart podarunkowych o wartości 1000 zł, 750 zł i 500,- zł.

Uczestnikami mogą być dorośli i dzieci. Warunkiem udziału jest wykonanie tylko jednego zdjęcia, przesłanie pracy konkursowej i wypełnionego zgłoszenia (foto lub pdf) na adres mailowy: osiedlestarakuznia@gmail.com.

Szczegóły i regulamin znajdują się na stronach internetowych: Osiedle Stara Kuźnia i Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej.

Organizatorzy zachęcają do pobrania i wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz do zapoznania się z regulaminem. 

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<< i >>>REGULAMIN<<<

Konkurs skierowany jest do amatorów i pasjonatów fotografii - nie mogą brać w nim udziału profesjonaliści, artyści fotograficy i osoby wykonujące fotografie w celach zarobkowych. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w terminie do 15 października 2022 r.

Zdjęcia mają być wykonane w okresie trwania konkursu fotograficznego "Lokalne piękno", czyli od 9 lipca 2022 do 1 października 2022 bez użycia drona - tzw. autorskie zdjęcia z ręki.

 oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz