08 lipca 2022

"Mamma Mia!", czyli "Kino na wodzie"

Przypominamy, że w sobotę, 9 lipca o godz. 21:00 na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego "Wodnik" w Kuźni Raciborskiej odbędzie się "Kino na wodzie". W głosowaniu mieszkańcy zdecydowali, że wyświetlony zostanie film "Mamma Mia!". Wstęp wolny, zapraszamy!


O FILMIE:
Niezależna i pełna temperamentu Donna (Meryl Streep) prowadzi mały hotel na idyllicznej greckiej wyspie. Kobieta samotnie wychowuje córkę Sophie (Amanda Seyfried). Dziewczyna jest szczęśliwie zakochana i zamierza wziąć ślub. Donna postanawia zorganizować tę ważną uroczystość wraz ze swymi dwiema wiernymi przyjaciółkami, z którymi tworzyła kiedyś zespół Donna i Dynamitki: praktyczną i ułożoną Rosie (Julie Walters) oraz wielokrotną rozwódką Tanyą (Christine Baranski). Kobieta nie wie, że Sophie potajemnie zaprosiła na ślub trzech gości. Sophie, chcąc się dowiedzieć, kto jest jej ojcem, sprowadziła do Grecji mężczyzn, z którymi Donna miała romans 20 lat wcześniej. W trakcie jednej magicznej doby zakwitnie nowe uczucie, a ponadto potwierdzi się mądre przysłowie, że stara miłość nie rdzewieje.


"Mamma Mia!" to wspaniała okazja, by na nowo zakochać się w wielkich przebojach ABBY: "Dancing Queen", "S.O.S.", "Money, Money, Money" i "Take a Chance on Me". Przygotujcie się na niemal dwie godziny wzruszeń i niesamowitych wrażeń w towarzystwie największych gwiazd kina. (filmweb.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz