12 stycznia 2022

Kolejne urządzenia dołączyły do osiedlowej siłowni zewnętrznej

Prostownik pleców oraz masażer dołączyły we wtorek, 11 stycznia do innych urządzeń będących elementami siłowni zewnętrznej, która od jesieni 2014 r. tworzona jest w pobliżu Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej.


Zakup nowego sprzętu służącego do rekreacji ruchowej na wolnym powietrzu został - podobnie jak poprzednie tego typu urządzenia - sfinansowane z pieniędzy, którymi dysponuje zarząd jednostki pomocniczej "Osiedle nr 1". Tym samym, w ciągu kilku lat do dyspozycji mieszkańców zostało przekazane 16 elementów, którymi są: stepper, jeździec, orbitrek, biegacz, krzesło do wyciskania, wyciąg górny, prasa nożna, wioślarz, rower do ćwiczenia rąk i nóg, ławka, drabinka, podciąg nóg, twister, surfer oraz wymieniony na wstępie masażer i prostownik pleców.

Przypomnijmy, że produkcją i montażem elementów siłowni zewnętrznej zajmuje się firma Fit Park z Torunia. Obok urządzeń natomiast znajduje się konstrukcja do street workout, również sfinansowania z budżetu będącego w dyspozycji zarządu osiedla.

Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz