26 października 2021

Ukazał się kalendarz Starego Opactwa na 2022 r.

Stare Opactwo w Rudach informuje, że ukazał się nowy kalendarz na rok 2022. Jest to 11. edycja opatrzona autorskimi zdjęciami. Skrupulatnie opracowany powstał z myślą o bieżących liturgicznych i historycznych uroczystościach dotyczących Sanktuarium oraz Opactwa.

 

- W kalendarzu zostały zamieszczone m.in. szczegółowe informacje dotyczące parafii, sanktuarium, historii miejscowości, wydarzeń kulturalnych planowanych w starym opactwie. Na ostatniej stronie kalendarza znajduje się mapa diecezji gliwickiej z podziałem na dekanaty. W 2022 roku przypada XXX rocznica ustanowienia diecezji gliwickiej przez papieża Jana Pawła II - informuje opactwo.

Zachęcamy do zakupu z faktu nie tylko bogatej treści, ale także ciekawych zdjęć autorstwa Marka Tomasiaka. Będzie to zapewne wspaniała propozycja prezentu dla najbliższych na cały rok 2022. Zakupu można dokonać w zakrystii, w Starym Opactwie (tel. 32 / 410-33-11) oraz w Restauracji Cysterska. Cena: 10 zł - czytamy w informacji nadesłanej na adres naszej poczty e-mail.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz