05 sierpnia 2021

XXIII Rodzinny Rajd Rowerowy coraz bliżej. Zgłoś się do 11 sierpnia i stań się właścicielem koszulki w wybranym przez siebie rozmiarze!

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przypomina o możliwości zapisów do XXIII edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego Szlakiem Pożaru z 1992 r. Zgłoszenie się do 11 sierpnia gwarantuje koszulkę w wybranym prze siebie rozmiarze.


Trasa XXIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego będzie prowadziła przez leśne drogi Nadleśnictwa Rudy Raciborskie. Impreza odbędzie się 29 sierpnia. Start o godz. 14:00 ze stadionu miejskiego przy ul. Kozielskiej 30. Biuro zawodów będzie otwarte od godz. 12:00. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły u organizatora, którym jest MOKSiR Kuźnia Raciborska: (32) 419-14-07.

Rajd będzie miała charakter rodzinnej rekreacji. Na trasie, której długość wynosi ok. 22 km drogami asfaltowymi i leśnymi, będą znajdowały się liczne niespodzianki, a uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa w lesie i przyrody leśnej oraz zagadnień związanych z ochroną przeciwpożarową lasu, jak również zawalczyć w konkurencjach sportowych. Atrakcją rajdu będą punkty widokowe i zwiedzenie terenów pożarzyska, które obecnie są porośnięte szkółkami leśnymi różnych gatunków drzew. Można będzie zobaczyć także zbiorniki przeciwpowodziowe, wieże obserwacyjne i lotnisko leśne.

>>>LINK DO REJESTRACJI<<<

 MOKSiR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz