15 kwietnia 2021

Bartłomiej Pacia wyróżniony w konkursie "Elektronika - by żyło się łatwiej"

Bartłomiej Pacia po raz pierwszy trafił on na nasze strony za sprawą stworzenia aplikacji "Odkryj Rudy" poszerzonej później o okolice. Tym razem mieszkaniec Rud otrzymał wyróżnienie I stopnia w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Elektronika - by żyło się łatwiej".

 

Finał konkursu odbył się 11 marca. Jego organizatorem są pracownicy katedr powstałych z Instytutu Elektroniki Politechniki Śląskiej wraz z partnerami: firmą Siemens i Kamami. Jest on kierowany do uczniów szkół średnich, którzy interesują się elektroniką, automatyką, robotyką, informatyką, a także lubią samodzielnie eksperymentować. Konkurs ma formułę otwartą, tzn. że nie ma ściśle określonego zadania. Uczestnicy przysyłają projekty zrealizowane praktycznie, mieszczące się w zakresie tematyki konkursu. Komisja konkursowa po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi projektami wyłoniła dziesięć najlepszych prac, które w czasie finału rywalizowały o jak najlepsze miejsca i cenne nagrody.

Dlatego miło nam poinformować, że wśród nadesłanych prac do konkursu została wyróżniona aplikacja "Odkryj Rudy" autorstwa Bartłomieja Paci z Rud. Aplikacja "Odkryj Rudy" umożliwia zapoznanie się z historią Rud oraz licznymi atrakcjami (pobierz aplikację). Informację o przyznaniu wyróżnienia wraz z prezentacją aplikacji można zobaczyć na poniższym materiale wideo (od 21 minuty 40 sekundy):

Serdecznie gratulujemy autorowi i życzymy dalszych sukcesów.

oprac. BK / fot. archiwum portalu rudy24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz