29 marca 2021

Przedszkola i żłobek nieczynne do 9 kwietnia

Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej informuje, że od poniedziałku, 29 marca do piątku, 9 kwietnia przedszkola i żłobek zostają zamknięte. Dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb mundurowych mogą skorzystać z opieki zorganizowanej w przedszkolach.

 

Potrzebę taką należy zgłosić dyrektorowi przedszkola. Jeśli konieczność zorganizowania dziecku opieki pojawiłaby się w trakcie tych dwóch tygodni, prosimy o kontakt z dyrektorem przedszkola.

Szkoły podstawowe pracują w trybie pracy zdalnej. Uczniowie z orzeczeniami o kształceniu specjalnym mogą mieć zajęcia w szkole. Opieka w świetlicy może być zorganizowana także dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb mundurowych. Rodziców prosimy o kontakt z dyrektorami szkół przez e-dziennik lub telefonicznie.

W czasie tych dwóch najbliższych tygodni nie będzie organizowany dowóz uczniów do szkół i przedszkoli na terenie gminy. Uczniowie szkół podstawowych mają w dniach 1-6 kwietnia przerwę świąteczną. W tych dniach nie będzie nauki zdalnej.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom żłobka, przedszkoli i szkół podstawowych życzymy dużo zdrowia.

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz