24 kwietnia 2011

Derby na remis, dramat Stali w ostatnich minutach

69 komentarzy:

 1. kibic antyulotkowy24 kwietnia, 2011 22:11

  Droga Pani Rito! Potwierdziła Pani, iż przybywając na mecz Kuźni Raciborskiej z Rudą Kozielską w listopadzie 2010 roku zależało Pani tylko i wyłącznie na głosach wyborców! Bo jak inaczej mam wytłumaczyć Pani nieobecność na arcyważnym meczu w naszej gminie we wczorajsze (sobotnie) popołudnie?? Wiem, że zadaję pytanie na które mi Pani tutaj nie odpowie, ale niech inni się chociaż przekonają gdzie Pani ma ten klub. Dziękuję i Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kompromitacja się miałeś nazywać

  OdpowiedzUsuń
 3. mówiłem ze będzie KOMPROMITACJA !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam wczoraj na meczu i mimo, że było dużo wolnych krzesełek, to nie było na czym usiąść. Czy gospodarz obiektu przepracowałby się gdyby przed meczem przeleciał się z mokrą szmatą i powycierał wszystkie krzesełka?? Doceniam to, że klub się zmienia na lepsze, ale dla kibica, który płaci za bilet należy się szacunek. I choć ja jako kobieta nie płacę to też chciałbym usiąść na czystym krzesełku. Niech też gospodarz od czasu do czasu pozamiata na trybunach, żeby buty nie tonęły w łupkach ze słonecznika. I na koniec chciałam pogratulować naszym zawodnikom, którzy są nadal liderem A klasy i szczerze życzę im awansu.

  OdpowiedzUsuń
 5. do alu-kim jesteś?cytat z Twojej wypowiedzi,z szóstej linijki "I choć jako kobieta nie płacę to też CHCIAŁBYM usiąść na czystym krzesełku"Pozdrawiam i wesołych świąt.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem kobietą, a to jest zwyczajnie literówka.

  OdpowiedzUsuń
 7. a po co R. ma tam przychodzić ??? wystarcz puścić sobie ten 7min filmik i można usnąć z nudów

  OdpowiedzUsuń
 8. Prawdziwy Lelelek25 kwietnia, 2011 02:11

  Znów się ktoś podszywa pode mną nie życzę sobie takich wpisów!

  OdpowiedzUsuń
 9. a od kiedy obowiązkiem burmistrza jest chodzenie na mecze? ludzie, ogarnijcie się.

  OdpowiedzUsuń
 10. kibic antyulotkowy25 kwietnia, 2011 02:29

  No jak pani Burmistrz chciała zebrać elektorat to przyszła i naśmieciła w szatni.

  OdpowiedzUsuń
 11. do alu-dziwna literówka,chyba że kobietom jesteś od niedawna i jeszcze sie do tego nie przyzwyczaiłaś(łeś)

  OdpowiedzUsuń
 12. Istny kuźniański grajdołek. Ja jestem z krwi i kości facetem, byłem na meczu i mam podobne odczucia do ,,alu".Syf, kiła i mogiła na stadionie. A działacze czekają tylko, aby urząd zrobił im z tego grajdołka ośrodek szkoleniowy. Bywam na innych boiskach w naszej gminie, to wiem jak tam działacze tyraja i pomnarzaja otrzymane dofinansowanie do klubu. U nas tylko się tą kasę wydaje, ale na co? A tak na marginesie, to Rudy wczoraj naszym pyszałkom dołożyły.

  OdpowiedzUsuń
 13. Niestety ale helbin jeżeli chodzi o działaczy ma rację. Niestety ale w innych klubach gminy wygląd boisk i infrastruktury jest lepszy. To można poprawić ale chyba nie tylko poprzez zmianę działaczy. Nie wiem jak te działania wyglądają gdzie indziej. Co do piłkarzy-pyszałków nie wszystkich to dotyczy.

  OdpowiedzUsuń
 14. "A tak na marginesie, to Rudy wczoraj naszym pyszałkom dołożyły." chyba pomyliles mecze i na nim nie byles.Gdybys byl widzial bys ze gdyby Kuznia wykorzystala to co mialo Rudy juz w 1polowie jada do domu.Czemu remis? Wina nie pokrycia bramkarza ktory byl najwiekszy na boisku i nie wiem jak mozna bylo go ominac chociaz nasz bramkarz mowil naszemu trenerowi 3x zeby go pokryl to tego nie zrobil. Remis tez dobry 1pkt to 1 moglo byc wiecej ale dalej jestesmy liderem tyle na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciężka próba przed Stalą... Mecze z Turzą Śl. i Zawadą Wodzisław nie będą łatwymi. Zależy jaki będzie sędzia w Turzy, bo pamiętam sezon temu jak Sytnik w Ch**a poleciał i pozbawił Kuźnię zwycięstwa. Wyrzucił wtedy dwóch zawodników i przegraliśmy 1:0. A z Zawadą... mecz o awans. Wygramy to się znacząco oddalamy... przegramy to będzie trzeba zapier***ać w kolejnych meczach na maxa!

  OdpowiedzUsuń
 16. REALnie rzecz biorąc to w następnej kolejce będą wyniki: Unia Turza Śląska - KS Stal (remis lub zwycięstwo Stali), Krzyżkowice - Zawada (zwycięstwo Zawady), Górki - Buków (remis), Gaszowice - Samborowice (zwycięstwo Gaszowic). Kolejka z 3 maja: Kuźnia - Zawada (każdy wynik, ale przewaga na zwycięstwo Zawady), Tworków - Gaszowice (zwycięstwo Gaszowic lub remis), Krzyżkowice - Górki (zwycięstwo Górek).

  OdpowiedzUsuń
 17. "chociaz nasz bramkarz mowil naszemu trenerowi 3x zeby go pokryl to tego nie zrobil" co ty pierd.... trener mial wejsc na boisko i kryc bramkarza ???

  OdpowiedzUsuń
 18. lelek, albo udajesz dałna albo jesteś dałnem... kuźnia ma grającego trenera! widać że nie chodzisz na mecze pajacu.

  OdpowiedzUsuń
 19. Oczywista, że mówiąc o pyszałkach mówiłem o wszystkich działaczach ( pseudo ) i niektórych zawodnikach. Ci normalni pracusie są spoko. Bywam na innych boiskach i znam wielu działaczy. Nasi przy kazdy z nich to dętki, które licza tylko na to, że im coś kapnie od sponsorów, albo z urzędu. Sami niewiele potrafią. To przecież widać i basta. Sory, jak ktoś niewinny poczuł sie urażony. Ja jako kibic też jestem urażony ich nieróbstwem i brakiem wstydu.

  OdpowiedzUsuń
 20. tak na marginesie... to trener miał kryc bramkarza? to gdzie jest nasz napastnik super mario b w tej sytuacji ? zamiast przy bramkarzu to stoi jak widły w gnoju na srodku boiska i rozmawia z kibicami ... :crying:

  OdpowiedzUsuń
 21. Dokładnie Pan niunia to niech lepiej rozwożeniem pizzy się zajmnie, a nie graniem. Jeśli chodzi o działaczy to pytam, gdzie kasa fiskalna na bilety, gdzie te pieniądze ida?? Pytam gdzie?. Na trybunach syf i mogiła, oj działacze co z tego, że nasi awansuję jak wstyd okręgówkę tu zapraszać. A może tak szanowni radni a w szczególności pan Skórka zaprosi i zapyta na sesji o działalność klubu. Na co pieniążki idą. W końcu klub dostaje dofinansowanie na działalność za nasze podatki.!!!!. Czekam na rezultaty.

  OdpowiedzUsuń
 22. niunia był na 16-tym metrze jakbys nie zauwazył na filmiku a waldi 3 razy mowił do trenera zeby pokrył bramkarza. a nie bt\yło by takiej gadki bgyby kuźnia wykorzystała wczesniejsze sytuacje

  OdpowiedzUsuń
 23. jakbys dobrze popatrzyl to niunia dopiero przy bramce bramkarza chciał wrocic ale niezdazyl i dobiegł tylko do 16metra .. :angry:

  OdpowiedzUsuń
 24. szkoda pyry w tym meczu. Niestety brakowało go w obrnie..

  OdpowiedzUsuń
 25. no włąsnie napastnik jak juz wraca to pokryc tego co stoi na 16-tym metrze .. tak sie znasz a duzo gadasz jak wiekszosc tu ... a po drugie pizzy rozwozic nie moze..

  OdpowiedzUsuń
 26. Faktycznie stracił prawko ,bo jechał po pijoku.

  OdpowiedzUsuń
 27. .... serio ?? to dopiero skandal

  OdpowiedzUsuń
 28. Ciekawe, że admin usuwa posty bez żadnych wulgaryzmów. Pan M.B jechał po pijoku dupnął i prawko zabrali . A jakby tak kogoś zabił to co??. Oj ta strona to.. szkoda słów.

  OdpowiedzUsuń
 29. A może nasz napastnik to kompan admina. ???

  OdpowiedzUsuń
 30. ciekawe kto to sie podszywa ?! ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Tu właśnie jest problem z loginem. Każdy powinien mieć osobno swój login. A poza tym dziwi mnie usunięcie postów kuznianina i lelka. Na szczęcie udało mi sie je przeczytać i zapewniam, że żadnych wulgaryzmów tam nie było. Każdy ma prawo się wypowiadać na forum. Akurat znam całą sytuację. ale może zmieńmy temat. Bo on dotyczy sobotniego meczu.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 32. A jak się nazywa krzykacz i płaczek z ekipy KSS Stal, grał bodajże z nr 4?

  OdpowiedzUsuń
 33. do <-> to ten http://ksstalkuzniaraciborska.futbolowo.pl/z awodnik,29,tomasz-piela.html

  OdpowiedzUsuń
 34. Dzięki za informacje, także według mnie do gry nie nadają się: Piela, Ogonowski, Dziadura, M.Bieniewski. Reszta na poziomie.

  OdpowiedzUsuń
 35. Witam wszystkich po świętach. Z przeczytanych postów jasno wynika, że piszecie o meczu derbowym. Zdania podzielone co do jakości meczu, co do wyniku meczu oraz masa innych kontrowersji. Ja chcę podzielić się refleksją na temat działaczy KS Stal. Kiedyś też miałem przyjemność pracować w klubie z Kuźni Raciborskiej. Wiem ile trzeba wysiłku i poświęcenia swojego wolnego czasu na działalność klubową, za którą gratyfikacją są wyniki poszczególnych drużyn, uścisk włodarzy przy okazjach rocznicowych oraz bardzo często komentarze na forach takich jak to. Padły tu przykłady, bardzo ogólnikowo sformułowane, na działania ludzi w innych klubach. Tak macie rację, że są oni bardziej efektywni w swoich poczynaniach od naszych działaczach. Różnice te niestety nie wynikają z opieszałości lub lenistwa naszych społeczników lecz z pomocy jaką mają zarządy innych klubów od społeczności lokalnej. Mówiąc prosto z mostu, zamiast pisać posty na forum z żalami pod adresem zarządu, trzeba zacząć działać. Skoro macie chęci i czas na krytykowanie w/w proponuję zakasać rękawy pokazać co jak a wyglądać w klubie. Nie mam niestety takich uprawnień aby Was zaprosić do pracy w klubie, ale znam ludzi z zarządu i jestem pewien, że chętnie przyjmą kogoś do pomocy w działalności klubowej. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 36. Gładki masz moje poparcie, bo to co piszesz jest prawdą. Żeby jeszcze ci, co tu piszą pod pseudonimami (co chwilę innymi) by się ujawnili i faktycznie można by było rozważyć za i przeciw obecnie coraz lepiej działającego klubu, to moglibyśmy coś wskórać. W jedności siła ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 37. takiś kozz mądry. To proszę powiedzieć na co idą pieniądze za bilety, dlaczego nie ma kasy fiskalnej??. Taki problem posprzątać trybuny> Ja płace za A klase 5 zł. To sporo jak na A klase moim zdaniem, dlatego jeśli już płacę, to nie zamierzam sprzątać. Poza tym działacze tylko czekają na gwizdek a potem piweczko i tak się zaczyna. Taki problem dać komuś 50 zł, żeby trybuny pozamiatał. Po co lepiej dać na alkohol i się napić. Ciekawe jak to wygląda prawnie z tymi biletami. Podejrzewam , że musi być kasa. Zapytam prawnika. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 38. Drogi Rudzaninie, nie odpowiem Ci na pytanie na co idą pieniądze, gdyż nie wiem. Jedno mogę powiedzieć, że klub idzie ku lepszemu. W końcu jest więcej kompletów strojów meczowych, są obiecane ortaliony i widać, że klub ma jakiś drobnych sponsorów (patrz otoczenie boiska). Co do brudnych krzesełek... hmm nie wiem... nie siedziałem na nich, ale przypuszczam, że jeśli są brudne to i to się poprawi :) Twój nick... domniemam, że jesteś z Rud. Czy na stadionie Buku krzesełka lśnią? Odpowiedz, bo też nie wiem. Ile razy tam jestem to mam przyjemność przebywać na czystym balkonie (na krzesełka nie zwracałem uwagi) :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 39. Panie kozz, to może Pan przeprowadzi wywiad z naszymi gospodarzami stadionu i zapyta o stan na trybunach. Pan taki dziennikarz jestes??. Bardzo prosimy o wywiad i publikację na łamach nowiny.pl czy też tylkokuznia. Czekam z niecierpliwością. Skoro Pan uważasz, że wszystko idzie w dobrym kierunku, to bardzo prosze o dowody. Sama gra piłkarzy nie starczy. Jak tak dalej pójdzie to tak szybko spadniemy z okręgówki jak tam trafimy. Czekam na odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 40. Odpowiem wedle swojej wiedzy na pytanie o bilety. Obowiązku posiadania kasy, klub sportowy zarejestrowany jako stowarzyszenie, nie ma. Bilety winny być numerowane, a ich kolportaż prowadzony zgodnie z tzw. małą księgowością. Pozdrawiam dociekliwego mieszkańca Kuźni Raciborskiej, którego rozpoznałem jako swego dobrego znajomego.

  OdpowiedzUsuń
 41. Jak się Pan kuznianin przedstawisz to porozmawiamy. Z anonimami nie rozmawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. Pieniądze z biletów idą pewnie na halę sportową w Rudach ,bo ta inwestycja pochłania wszystko.To jest odrobinę niegrzeczne Rudzaninie ,aby rozliczać klub z Kuźni Raciborskiej z 5 ciu złotych za bilet drenując budżet gminy.Osobiste wycieczki w kierunku zawodników świadczą o wysokiej klasie komentujących.

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam, myślę, ze za 6 lat w kuźni będzie liga mistrzów, a niunia strzeli barsie 2 bramki.Potem zdobędziemy na Śląskim w Chorzowie Ligę Mistrzów.Będzie super. AAA zapomniałem prezesem będzie Edward Ącki.

  OdpowiedzUsuń
 44. ej Wy coniektóre duraki: jak was czytam, to chce mi się z tego miasta uciekać. Wstyd mi za Was. Moje relacje z Rudami są prawie żadne, ale jak słyszę, że za niedługo to Rudy są winne za nasz syf na boisku i nieudolność, to uważam Was za skrajnych d., tym renomy miasta nie zbudujecie.

  OdpowiedzUsuń
 45. do <-> : jak uwazasz ze Dziadura,Ogonowski,Piela i niunia nie nadaja sie do gry to zapraszam na trening do na na gierke wyjdziesz na boisko i pokazesz na co cie stac..

  OdpowiedzUsuń
 46. haha, ktoś pojechał po ambicji Dziadurze i się wkQrwił :D

  OdpowiedzUsuń
 47. crazy: taki tez mądry to zapraszam tez na boisko ; DD pewnie tak jak ten anonim nic nie pokazesz ; ))

  OdpowiedzUsuń
 48. Gładki idź zjedz płatki... ha, ha, ha

  OdpowiedzUsuń
 49. Panie Dziadura-każdy ma prawo do własnego zdania, także wymienieni przeze mnie zawodnicy nic nie wnoszą do zespołu, choć M.Bieniewski z Waszej fantastycznej czwórki czasem ma przebłyski.Większą korzyścią byłaby gra z Damianem Hareńczukiem jeśli chodzi o Twoją pozycję, także nie rozumiem czym kieruje się Pan Trenera. Wyszkoleniem technicznym jak również warunkami fizycznymi nie grzeszysz Panie D.

  OdpowiedzUsuń
 50. moze warunkami fizycznymi nie grzesze..a wyszkolenie techniczne jest i o nie sie nie martw..i napweno duzo daje tej druzynie niz hareńczuk i jestes w bledzie..a ze ktos ma chwilowa obnizke formy to juz krytyka z kazdej strony..a co do crazy to tak jestem mocny nawet bardzo na boisku jak tu ; )) a jak bys mnie sledzil mnie z boiska tak dokladnie jak tu piszesz zauwazylbys ze duzo goli nie strzelalem tylko zawsze wiele asystowalem... a tak dla twojej swiadomosci w meczu z rudami mialbym asyste gdyby marcin hómin swoim lobem strzelil bramke... a co do innych wiadomosci o tym co napisales

  OdpowiedzUsuń
 51. nie bd sie wypowiadał

  OdpowiedzUsuń
 52. Klara, może rozwiniesz zdanie rozkazujące? Uzasadnisz dlaczego mam według ciebie zjeść płatki? Czekam

  OdpowiedzUsuń
 53. Wszyscy madrzy a w piłke nie grali nigdy TYLKO KRYTYKOWAC ... były porazki zle .. jest 1 miejsce zle .. awansujemy to bedzie ta sama spiewka ze zaraz spadniemy .. Kuźnia nie pcha sie do awansu graja z Meczu na mecz a wyniki sa jakie sa .. wiec odbijcie od chłopaków .. tu nikt nie gra zawodowo tylko dla przyjemnosci .. przedewszystkim poswieca temu czas a tu kilki idiotów nie ma co robic to pisza pierdoły idioci !!!Dziadura,Ogonowski,Piela i niunia nie nadaja sie ?? zapraszamy na trening , " pokaz na co cie stac " wybijesz ich jak jestes taki dobry jak tu piszesz

  OdpowiedzUsuń
 54. Bo jesteś gładki :D to zjedz płatki ^^

  OdpowiedzUsuń
 55. To pewnie pisze konkurencja z tabeli. Zazdrośnicy z Gaszowic i Górek... wątpie, aby Zawada tu wchodziła... ale pierwsze skrzypce grają tutaj Rudzole z Buku i Kozi, bo krew ich zalewa, że skończyły się czasy kiedy to Kuźnia była mniejsza od ich klubików. Czasy się zmieniają kochani. Kuźnia liderem, a Koziołki i Bukowcy w środku tabeli. I nie życzcie tego Kuźni co wam nie miłe.

  OdpowiedzUsuń
 56. Popieram przedmówce. chłopaki grają co potrafią tylko ich szkoda, bo działacze nic nie robią, żeby było lepiej. Taka prawda. Zapraszam na sesję jednego z działaczy?? Przyjdzie?? Nie nie przyjdzie bo wie, że to co się dzieje na stadionie to woła o pomste do nieba!!!!. Taka prawda. Szkoda tylko chłopaków.

  OdpowiedzUsuń
 57. Klara - losu ofiara? Też się rymuje, prawda. Nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu, a zniszczy doświadczeniem. :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 58. Gładki masz mistrza...^^ Pozdrawiam Cie :P

  OdpowiedzUsuń
 59. Dzięki Leon. A swoją drogą to pewnie znam tego Klara.

  OdpowiedzUsuń
 60. nie przyjdą na sesję bo to strata czasu.Stal została zaocznie pogrzebana już dawno temu.Po co?

  OdpowiedzUsuń
 61. Radni nie widzą w Stali potencjalnych zarobków, za to widzi je jeden z członków podokręgu raciborskiego... i dobrze. Mam nadzieję, że uda mu się sprawić, żeby na rezerwowym boisku wybudować boisko ze sztuczną murawą. A takie są plany z tego co wiem.

  OdpowiedzUsuń
 62. Sport to inwestycja w charaktery naszych dzieci i ich zdrowie, a nie źródło zarobków.Kapitalizm tak, ale mądry i bez przesady.

  OdpowiedzUsuń
 63. Hej ludziska kupcie se kupiska :smile:

  OdpowiedzUsuń
 64. niunia :laughing: wow !! co za rym ... ciekawe ile dni nad nim myslales :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 65. A tak na serio to zapraszam 3 maja na mecz. Strzelę bramkę będzie git, będzie awans, potem 4 liga, poźniej 3 później 2 i na końcu 1 liga ekstraklasa, tak jak amica wronki sprzed lat. Następnie mistrzostwo Polski (zostanę królem strzelców) . Eliminacje Ligi Mistrzów z Liverpolem w 3 rundzie. Jest mecz reważnowy (pierwszy przegraliśmy 1:3), druga połowa meczu przegrywamy 0:2, nagle wchodzę na boisko i w ciągu 20m strzelam 6 bramek!!!. Wygrywamy 6:2 i awans!!!!!!!!!!!!!. Mamy tą upragnioną Ligę Mistrzów!!!!!!!!!!!!!! W grupie pokonamy barce, spartaka, polską borussie. Kolejni rywale pokonani, wreszcie finał ligi mistrzów na park de prince a rywalem wielki manchester. Tym razem wchodzę od pierwszej minuty, gra ostra zacięta, do przerwy 0:0, po przerwie dalej akcja za akcją, mija 80 minuta, nagle trener Morszolik daje mi znać, że zaraz zejde z boiska. Jak się nie wku... i jest bramka. Strzeliłem bramkę!!!!!!!!. Koniec meczu!!!!!!!!! Mamy puchar. W tym momencie mogę zająć się swoimi sprawami, czyli pizze roznosić. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 66. Swietnie niuna tak ma byc;] lepsza bajka niz te od Leona pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 67. chopacy!! dziś nie będe na treningu pizze muszę robić sorki

  OdpowiedzUsuń
 68. no co jest kuźniaccy buracy żałoba?? Rudy góra!! i tak jesteśmy lepsi

  OdpowiedzUsuń
 69. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń