23 marca 2021

Ograniczenia w pracy Urzędu Miejskiego

Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej informuje, że zgodnie z §21 Rozporządzenia Rady Ministrów z 19 marca 2021 r. w związku z wystąpieniem stanu epidemii ustala się, w celu zapewnienia bezpieczeństwa Mieszkańców, następujące ograniczenia w funkcjonowaniu magistratu.

 

Zgodnie z §21 Rozporządzenia Rady Ministrów z 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 512) ustala się, w celu zapewnienia bezpieczeństwa Mieszkańców, następujące ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej:

- Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej świadczy wszystkie przewidziane prawem zadania własne i zlecone niezbędne do zapewnienia pomocy obywatelom;
- wszelką korespondencję można składać pisemnie, faksem lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej.


Magistrat zachęca by w miarę możliwości sprawy załatwiać za pomocą środków komunikacji elektronicznej, a w przypadku konieczności osobistego kontaktu z pracownikami Urzędu, do wcześniejszego umawiania się na spotkania telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

We wszystkich sprawach prosimy o kontakt oraz umówienie się z urzędnikiem:

- drogą telefoniczną - poprzez Sekretariat (tel. (32) 419-14-17);
- drogą elektroniczną: poczta@kuzniaraciborska.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Ze względu na pracę rotacyjną w Urzędzie, petenci proszeni są - w przypadku konieczności załatwienia sprawy z określonym pracownikiem - o umawianie się na wybrany termin.

Urząd zachęca ponadto do regulowania wszelkich zobowiązań finansowych na rzecz Gminy za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Konto bankowe do wpłat: 13 1050 1344 1000 0022 9374 1308

- Przepraszamy za ewentualne niedogodności i prosimy Mieszkańców o wyrozumiałość - pisze na swojej stronie kuźniański ratusz.

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz