10 marca 2021

Baranovski - wykonawca utworu "Lubię być z nią" wystąpi w Kuźni Kultury

W sobotę, 20 marca o godzinie 19:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej wystąpi Baranovski, wykonawca popularnego utworu "Lubię być z nią". Bilety w cenie 60 zł już w sprzedaży, a ilość miejsc ograniczona.

 

Aktualnie triumfy w radiu oraz w internecie święci najnowszy singiel BARANOVSKIEGO "Lubię być z nią", zwiastujący drugi album wokalisty. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki przekroczył już 20 milionów wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

Za projektem BARANOVSKI stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie "The Voice Of Poland" lub z koncertów grupy XXANAXX, gdzie występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Na początku 2018 r. przyszedł jednak czas, aby ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. Było to jedno z najmocniejszych wejść na rynek muzyczny ostatnich sezonów. Po singlach "Dym" i "Luźno" oraz występach na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w kraju, na czele z "Open'erem", "Orange Warsaw Festival" i "Męskim Graniem", potwierdziła to dodatkowo nominacja do Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku".

Bilety dostępne w sekretariacie MOKSiR oraz na stronie BILETYNA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz