01 lutego 2021

Podziękowania za przygotowanie książki "Kuźnia Raciborska - przeszłość i teraźniejszość"

Na stronie Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej ukazały się podziękowania za wydanie z końcem 2020 r. książki zatytułowanej "Kuźnia Raciborska - przeszłość i teraźniejszość".


Inicjatorem wydania tej publikacji było Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej koło w Kuźni Raciborskiej, które do współpracy zaprosiło również osoby niezwiązane z TMZR. Autorzy publikacji to: Barbara Czyszczoń, Marcin Gałuszka-Biernacki, Jan Kluska, Michalina Kowol, Bartosz Kozina, Arkadiusz Mróz, Rita Serafin, Grzegorz Wawoczny, Halina Wyjadłowska.

Za bezpłatne przygotowanie materiałów do książki serdecznie dziękujemy wszystkim autorom, współautorom, osobom, które poświęciły swój wolny czas na zebranie materiałów, zdjęć i dokumentów. Dzięki dobrej woli i pełnemu zaangażowaniu wszystkich tych osób, powstała piękna publikacja, która jest sentymentalną podróżą w przeszłość i skarbnicą wiedzy dla naszych mieszkańców.


W imieniu naszych mieszkańców życzymy dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonanej pracy oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

UM Kuźnia Raciborska

* Od Redakcji: Osoby chcące jeszcze nabyć publikację mogą zgłosić się Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz