12 stycznia 2021

Sprzęt AGD i nowe siedziska, czyli ostatnie zakupy LKS Buk Rudy w 2020 r.

Ostatnie dni 2020 r. były dla LKS Buk Rudy owocne w kwestii realizacji ważnych inwestycji, w ramach których doposażono m. in. wiatę biesiadną w sprzęt AGD oraz zakupiono nowe siedziska stadionowe, na których - miejmy nadzieję - w nowym sezonie zasiądą kibice.


Doposażenie wiaty biesiadnej w sprzęt AGD posłuży wszystkim mieszkańcom podczas organizacji wszelkiego rodzaju festynów oraz imprez na terenie sołectwa Rudy. - Dla nas, organizatorów festynów, jest to ogromne udogodnienie, dlatego już nie możemy się doczekać organizacji najbliższej imprezy! - piszą na swojej stronie piłkarze Buku.

Z kolei zakup nowych siedzisk stadionowych był konieczny ze względu na mocne zużycie dotychczasowych. Na razie wymienione zostaną te najbardziej wyeksploatowane, a w niedalekiej przyszłości pozostałe.

Zarząd klubu podkreśla, że żadna inwestycja nie doszłaby do skutku, gdyby nie ofiarna pomoc osób dobrej woli, dlatego też działacze składają serdeczne podziękowania sołtysowi i radzie sołeckiej oraz Gminie Kuźnia Raciborska. - Siłą naszych działań są ludzie - podkreślają w swoim wpisie.

oprac. BK; fot. LKS Buk Rudy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz