09 grudnia 2020

Zostań wolontariuszem 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zostań wolontariuszem 29. Finału WOŚP i zagraj z nami podczas #wosp2021. Mamy jeszcze wolne miejsca. Zarejestruj się przez internet, dołącz do naszego Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub kwestuj on-line zakładając swoją eSkarbonkę.

 

Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w siedmiu krokach!

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 29. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone. Masz czas na podjęcie decyzji tylko do 16 grudnia.


Możesz także zarejestrować się w sztabie, który mieści się w Bibliotece w Kuźni Raciborskiej. W tym celu należy skontaktować się z telefonicznie Szefem Sztabu. Nr tel. 512-106-861.

Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza.

Gramy z głową! 29. Finał odbędzie się 10 stycznia 2021.

Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz