16 października 2020

Stare Opactwo zachęca do zakupu wyjątkowego kalendarza

Zachęcamy do nabycia nowego kalendarza na rok 2021. Jest to 10. edycja opatrzona autorskimi zdjęciami. Skrupulatnie opracowany powstał z myślą o bieżących liturgicznych i historycznych uroczystościach dotyczących Sanktuarium Matki Bożej Pokornej i Opactwa w Rudach. 

 

W kalendarzu m. in. zostały zamieszczone szczegółowe informacje dotyczące parafii, sanktuarium, historii miejscowości, wydarzeń kulturalnych planowanych w starym opactwie. Na ostatniej stronie kalendarza znajduje się informacja o przyszłorocznej rocznicy 30-lecia renowacji obrazu Matki Bożej Pokornej.

Zachęcamy do zakupu z faktu nie tylko bogatej treści, ale także ciekawych zdjęć autorstwa Marka Tomasiaka. Będzie to zapewne wspaniała propozycja prezentu dla najbliższych na cały rok 2021. Zapraszamy!
 
Zakupu można dokonać w zakrystii, w Starym Opactwie (tel.: 604-211-180) oraz w Restauracji Cysterska (tel.: 512-534-472). Jest też możliwość przesłania pocztą (+ opłata za przesyłkę).


Cena 10 zł *

* dla tych z Państwa, którzy posiadają wszystkie wydania z poprzednich lat (9 edycji) i udokumentują to (np. przesyłając zdjęcie na e-mail: rudy.opactwo@gmail.com) otrzymają kalendarz za 1 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz