12 sierpnia 2020

Wysoka porażka LKS Buk Rudy w meczu z Raszczycami

Nie tylko piłkarze Stali rozegrali w minioną sobotę pierwszy mecz rundy jesiennej. Na murawę weszli również zawodnicy LKS Buk Rudy, którzy zmierzyli się z Raszczycami na tamtejszym boisku. Mecz zakończył się jednak bolesną porażką dla Rud: 10:1.

Piłka do siatki rudzan wpadała co kilka minut: 7., 14., 29., 32., 39., 41., 62., 68., 76. i 79. Honorowego gola dla Rud zdobył Tomasz Bok strzelając bramkę z rzutu karnego w 81. minucie.

Jak się okazuje, nie był to jedyny tak wysoki wynik tej kolejki. Wynikiem 10:0 zakończył się mecz Naprzód Czyżowice i LKS Chałupki.

Skład LKS Buk Rudy: Szymon Oczko. Michał Żyła, Patryk Hamiga, Tomasz Kufieta, Dominik Szymura, Adam Tworuszka, Mariusz Wanglorz, Tomasz Bok, Łukasz Szendzielorz, Patryk Hoinza i Mateusz Procek.

Przypomnijmy, że zarówno LKS Buk Rudy, jak i KS Stal Kuźnia Raciborska grają w A klasie. Piłkarze obu zespołów zmierzą się w 11. kolejce, która zaplanowana jest na 17-18 października. Gospodarzem meczu będą Rudy.