25 sierpnia 2020

Stwórz widokówkę z Gminy Kuźnia Raciborska

Przypominamy o trwającej drugiej edycji konkursu fotograficznego pn. "Lokalne piękno", którego organizatorem jest zarząd jednostki pomocniczej Osiedle Stara Kuźnia i Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej. Prace można nadsyłać do 12 września.

Konkurs obejmuje jedną kategorię zdjęć: Widokówka z Gminy Kuźnia Raciborska. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi w postaci roweru, tabletu i smartwatcha. Uczestnikami mogą być dorośli i dzieci. Warunkiem udziału jest wykonanie tylko jednego zdjęcia, przesłanie pracy konkursowej i wypełnionego zgłoszenia na podany adres mailowy. Szczegóły i regulamin znajdują się na stronach internetowych: Urzędu Miejskiego i na stronie Osiedla - Stara Kuźnia.

Adres do dostarczania prac i zgłoszeń: osiedlestarakuznia@gmail.com

Zachęcamy do pobrania i wypełnienia formularzy zgłoszeniowych oraz do zapoznania się z regulaminem:

>>>REGULAMIN<<<
 

Konkurs skierowany jest do amatorów i pasjonatów fotografii - nie mogą brać w nim udziału profesjonaliści, artyści fotograficy i osoby wykonujące fotografie w celach zarobkowych.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 września 2020 r.

Zdjęcia mają być wykonane w okresie trwania konkursu fotograficznego "Lokalne piękno", czyli od 10 lipca do 12 września 2020 r. bez użycia drona - tzw. autorskie zdjęcia z ręki.

Życzymy udanych zdjęć i dużo satysfakcji z utrwalania lokalnego piękna.

Przypomnijmy, że wręczenie nagród w I edycji konkursu nastąpiło 21 września podczas pikniku rodzinnego "Dzień Ziemniaka", a laureatami zostali: I miejsce: Łukasz Glenc (nagroda - rower), II miejsce: Jakub Śpiewak (namiot), III miejsce: Anna Wawrzynek (aparat Polaroid Snap).

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz