09 lipca 2020

"Lokalne piękno". Rusza druga edycja konkursu fotograficznego

Zarząd Osiedla Stara Kuźnia serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Lokalne piękno", który rozpocznie się w piątek, 10 lipca, a zakończy w sobotę, 12 września 2020 r. Współorganizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej.

Konkurs obejmuje jedną kategorię zdjęć: Widokówka z Gminy Kuźnia Raciborska. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi w postaci roweru, tabletu i smartwatcha. Uczestnikami mogą być dorośli i dzieci. Warunkiem udziału jest wykonanie tylko jednego zdjęcia, przesłanie pracy konkursowej i wypełnionego zgłoszenia na podany adres mailowy. Szczegóły i regulamin znajdują się na stronach internetowych: Urzędu Miejskiego i na stronie Osiedla - Stara Kuźnia.

Adres do dostarczania prac i zgłoszeń: osiedlestarakuznia@gmail.com

Zachęcamy do pobrania i wypełnienia formularzy zgłoszeniowych oraz do zapoznania się z regulaminem:


>>>REGULAMIN<<<


Konkurs skierowany jest do amatorów i pasjonatów fotografii - nie mogą brać w nim udziału profesjonaliści, artyści fotograficy i osoby wykonujące fotografie w celach zarobkowych.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 września 2020 r.

Zdjęcia mają być wykonane w okresie trwania konkursu fotograficznego "Lokalne piękno", czyli od 10 lipca do 12 września 2020 r. bez użycia drona - tzw. autorskie zdjęcia z ręki.

Życzymy udanych zdjęć i dużo satysfakcji z utrwalania lokalnego piękna.

Osiedle Stara Kuźnia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz