28 maja 2020

Znamy laureatów I Ogólnopolskiego Festiwalu Małej Sceny [FOTO]

I Ogólnopolski Festiwal Małej Sceny, który odbył się on-line, w miejsce III Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Tanecznych dobiegł końca. Jurorzy ocenili w sumie 166 nadesłanych filmów. Tal liczba skłoniła jury do podziału na dodatkowe kategorie (z 8 do 16).

Za pośrednictwem mediów społecznościowych jurorzy (Zofia Dąbrowska, Jolanta Belko, Ilona Świerczek oraz Artur Stelmaczonek) skierowali do uczestników kilka ciepłych słów: "Na podkreślenie zasługuje ogromne zaangażowanie uczestniczek w przygotowanie prezentacji w trudnych, domowych warunkach, zgodne z ideą #zostanwdomu, jak też wprowadzenie przez organizatora nowej dyscypliny umożliwiającej zaprezentowanie się rodzeństw zespołowych. 


Ze względu na niewielką różnice punktową, jury postanowiło przyznać osobne Grand Prix dla kategorii "baton" i "pom pom". Mając na względzie charakter festiwalowy konfrontacji tancerek zrzeszonych w SMTiChP oraz spoza ruchu mażoretkowego, jak również względy pedagogiczne, szczegółowa punktacja nie zostanie przedstawiona poza punktacją najwyższą Grand Prix festiwalu. 

Dziękujemy i gratulujemy zarówno uczestnikom, jak też organizatorom Festiwalu Małej Sceny, podjętego wysiłku i imponującego efektu pracy".

MOKSiR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz