23 kwietnia 2020

Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego

W związku z wystąpieniem stanu epidemii i na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z 19 kwietnia ustala się, w celu zapewnienia bezpieczeństwa Mieszkańców, następujące ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej:

Zgodnie z § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ustala się, w celu zapewnienia bezpieczeństwa Mieszkańców, następujące ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej:

- Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej świadczy wszystkie przewidziane prawem zadania własne i zlecone;
- Wejście główne do budynku Urzędu jest otwierane dla interesantów, przy czym usługi są świadczone na parterze w holu. W tym miejscu można także napisać i złożyć pisma.
- Wszelką korespondencję można składać pisemnie, faksem lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Zachęcamy do załatwiania spraw za pomocą środków komunikacji elektronicznej, a w przypadku konieczności osobistego kontaktu z pracownikami Urzędu, do wcześniejszego umawiania się na spotkania telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

We wszystkich sprawach prosimy o kontakt oraz umówienie się z urzędnikiem:

- drogą telefoniczną poprzez Sekretariat (tel. (32) 419-14-17);
- drogą elektroniczną: poczta@kuzniaraciborska.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Wszelkie zobowiązania finansowe na rzecz Gminy prosimy dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub w placówkach bankowych.

Konto bankowe do wpłat: 13 1050 1344 1000 0022 9374 1308

Przepraszamy za ewentualne niedogodności i prosimy Mieszkańców o wyrozumiałość.

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz