04 marca 2020

To już pewne! Dzieci z Gminy Kuźnia Raciborska wyprowadzą na mecz piłkarzy Górnika Zabrze

Jak już wcześniej informowaliśmy, w najbliższy piątek, 6 marca o godzinie 20:30 Gmina Kuźnia Raciborska będzie partnerem społecznym meczu PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Cracovia. Piłkarzy Górnika eskortować będą młodzi mieszkańcy Gminy.

Aktualnie trwa dopinanie ostatnich szczegółów przed meczem 26. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze - Cracovia (Stadion im. Ernesta Pohla w Zabrzu, 6 marca 2020 r. godz. 20:30). Dla Gminy Kuźnia Raciborska ten mecz ma szczególne znaczenie - objęcie funkcji partnera społecznego meczu.


13 młodych mieszkańców naszej Gminy w wieku od 7 do 13 lat wyjdzie w eskorcie dziecięcej wraz z piłkarzami Górnika Zabrze i sędziami meczu. Reklama Gminy pojawi się na stronie internetowej Klubu, w Strefie Biznesu oraz na banerach reklamowych LED wokół płyty boiska.

Wszyscy mieszkańcy Gminy, za okazaniem dokumentu tożsamości (dowód osobisty wystawiony przez Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska lub inny dokument tożsamości potwierdzający zamieszkiwanie na terenie Gminy) będą mogli zakupić stacjonarnie bilety z rabatem 20 %.


Aktualny cennik biletów na mecz (od podanych cen należy odjąć 20 %):

- Trybuna wschodnia: bilet normalny 30,00 zł / bilet ulgowy 20,00 zł
- Trybuna północna, południowa, narożniki: bilet normalny 20,00 zł / bilet ulgowy 15,00 zł.
- Sektor rodzinny: bilet normalny 20,00 zł / bilet ulgowy 5,00 zł.

Więcej szczegółów dotyczących miejsc można wyszukać na stronie Górnika Zabrze.

Osoby, które nie mają możliwości wyjazdu na stadion, będą mogły oglądać transmisję meczu w programie Canal+ Sport od godziny 20:25.

UM Kuźnia Raciborsk
fot. B. Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz