16 marca 2020

Nadzwyczajny tryb pracy MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej przy ul. Powstańców Śląskich 15 informuje, że od 16 marca pracuje w trybie nadzwyczajnym. Od tego dnia aż do odwołania placówka będzie zamknięta dla petentów.


W ramach profilaktyki oraz w celu zmniejszenia ryzyka rozpowszechniania się koronawirusa, a także w związku z ogłoszonym w naszym kraju stanem zagrożenia epidemicznego, w trosce o zdrowie Mieszkańców oraz naszych pracowników informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej przy ul. Powstańców 15 od 16 marca 2020 r. do odwołania będzie zamknięty dla petentów.

Informujemy, że istnieje możliwość załatwienia wielu spraw elektronicznie, poprzez e-mail czy też telefon. Na budynku siedziby MOPS została zamontowana skrzynka podawcza, do której Petenci mogą składać pisemną korespondencję, wnioski, sprawy wymagające załatwienia. W pilnych sprawach prosimy o używanie dzwonka, który został zamontowany na drzwiach Ośrodka.

Szanowni Państwo, sytuacja jest wyjątkowa, postępując rozsądnie i odpowiedzialnie minimalizujemy zagrożenie zachorowania zarówno nas, jak również naszych bliskich oraz sąsiadów.

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej działa telefon oraz e-mail, pod którym można zgłosić osoby potrzebujące (nr telefonu: 514-200-255, e-mail: mops-kuznia@home.pl).

Pracownicy MOPS-u będą wspomagać osoby starsze i niepełnosprawne, które mogą potrzebować pomocy ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego. Telefony czynne w godzinach pracy ośrodka:

(32) 419-10-73 i (32) 419-10-74.

MOPS Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz