13 grudnia 2019

IV Kuźniański Jarmark Bożonarodzeniowy już w tę sobotę!

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 14 grudnia w godz. 16:00-19:00 na Placu Zwycięstwa w Kuźni Raciborskiej odbędzie się IV Jarmark Bożonarodzeniowy, w trakcie którego będzie można zaopatrzyć się w rozmaite asortymenty związane ze świętami.

W ofercie znajdą się m. in. stroiki, artykuły rzemiosła artystycznego, wypieki cukiernicze, świąteczne napoje czy pieczone owoce. Na jarmarku będzie można ponadto kupić jedną z dziesięciu choinek, jakie z sercem przekazało na ten cel Nadleśnictwo Rudy Raciborskie. Pieniądze z limitowanej serii w całości zostaną przekazane na leczenie małej mieszkanki Kuźni Raciborskiej.


Dodatkową atrakcją będzie możliwość zakupu dwóch zdalnie sterowanych drogą radiową modeli śmigłowców. Więc jeśli od dziecka marzyłeś, by zostać pilotem śmigłowca i tym samym pomagać ludziom, to się dobrze składa.Organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, Zarząd Jednostki Pomocniczej Osiedle nr 1 i Osiedle - Stara Kuźnia oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Kuźni Raciborskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz