04 października 2019

Kłopoty zdrowotne piłkarzy KS Stal. Potrzebna pomoc finansowa

Dwóch zawodników kuźniańskiej Stali nabawiło się poważnej kontuzji. Klub robi co może, żeby pomóc swoim piłkarzom. Do tego potrzebni są kibice i ludzie o dobrym sercu.
Zbiórka na leczenie kontuzjowanych zawodników KS Stal Kuźnia Raciborska - Łukasza i Krzysztofa. Łukasz i Krzysztof z KS Stal Kuźnia Raciborska są poważnie kontuzjowani i potrzebna będzie płatna operacja. W przypadku Krzyśka to operacja więzadeł krzyżowych przednich, a u Łukasza operacja barku. Zawodnicy stracili zdrowie dając z siebie wszystko na meczach Stali Kuźnia Raciborska. Liczymy, że Ty też dasz z siebie wszystko i pomożesz chłopakom! Na kasę chorych mogą się nie doczekać. Kibice, każdego z nas może to spotkać. Pomóżmy chłopakom. Liczy się każdy grosz! - piszą organizatorzy zbiórki.


Kwota, jaka jest potrzebna zdaniem klubu to 25 tysięcy złotych. Jednak, jak podkreślają działacze, każda złotówka jest na wagę złota. Niebawem klub chce uruchomić licytację gadżetów piłkarskich, aby powiększyć kwotę potrzebną na operacje. Po kilku dniach od uruchomienia zbiórki na konto zrzutki wpadło niespełna 500 zł. Zbiórka potrwa jeszcze 27 dni.

Pomóc można klikając TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz