14 lipca 2019

"Sen nocy letniej" wraca do amfiteatru "Buk"!

Spektakl, o którym tak wiele się mówiło i, który zdobył już sobie rzeszę fanów, będzie pokazany 26 lipca (godz. 21:00) i 30 sierpnia (godz. 20:00) oczywiście w amfiteatrze "Buk" w Rudach. Jak mówią artyści, nie jest to łatwy powrót, bo trzeba najpierw zgrać dwunastkę aktorów, ale bardzo się za swoim "szekspirem" stęsknili.


Spektakl miał premierę w kwietniu tego roku. Przez ten czas dojrzał i okrzepł. Jednakże już chociażby ze względu na tytuł nie może nie być pokazany właśnie w letnie noce. Temperatura zdarzeń dziejących się w plenerze w połączeniu z urokami letnich wieczorów pozostawią w widzach niezwykłe wrażenia.


Tę atmosferę magii i tajemniczości spektaklu podkreślają wszyscy, którzy spektakl oglądali. Jest to tym cenniejsze, że w projekcie wzięli udział ochotnicy z kilku różnych gmin, którzy na co dzień nie zajmują się aktorstwem. Pracując wytrwale osiągnęli bardzo wysoki poziom, radząc sobie ze wszystkimi trudnościami technicznymi, w tym archaiczną polszczyzną "Koźmiana".Bardzo prawdopodobne, że te dwa pokazy będą już, z przyczyn technicznych, pożegnaniem z tytułem. To naprawdę wydarzenie. Nie może Was zabraknąć. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacje od teraz na amfiteatr.buk@gmail.com


Występują: Katarzyna Sowińska, Magdalena Gogół, Agata Klimek, Agata Środa, Jolanta Sobik-Szymura, Anna Maksym, Krzysztof Surma, Patryk Strojewski, Arkadiusz Bizok, Robert Pietrzela, Damian Krzyśka, Jakub Łasut. Reżyseria: Dariusz Jezierski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz