23 lipca 2019

Mirosław Czyżykiewicz po raz drugi zagości w "Buku"

W piątek, 2 sierpnia o godz. 20:00 w Amfiteatrze "Buk" w Rudach odbędzie się niezwykłe wydarzenie. W ramach trasy koncertowej upamiętniającej 20. rocznicę powstania kultowej płyty "AVE" wystąpi tu charyzmatyczny bard Mirosław Czyżykiewicz.Zwłaszcza płci pięknej nie trzeba go przedstawiać, gdyż tembr jego głosu i kongenialny tekst tytułowej "AVE" pamięta każda, która go słyszała. A jeśli są panie, które nie miały okazji słyszeć tego utworu, to koniecznie trzeba zrobić to na żywo.

Artysta koncertował w "Buku" dwa lata temu. Pokochał to miejsce. W ramach tak ważnej dla niego trasy po prostu nie mogło go zabraknąć.


Na płycie "AVE" nie ma słabszych utworów. Znakomicie pomyślana, świetnie napisana i oczywiście genialnie wykonywana dostarcza przez dwie dekady niesłabnących wzruszeń, skłania do refleksji i pozwala docenić ogromne możliwości języka polskiego. W cudownym krajobrazie Amfiteatru "Buk", z zawieszonymi niczym ulatujące ze sceny słowa świetlikami, z ptakami, które zapewne tym razem później pójdą spać - zapowiada się wieczór doznań, jakich próżno szukać na najlepszych scenach miejskich.

A organizatorzy obiecują również piwo, kawę i najwspanialszą w okolicy grochówkę prosto z polowej kuchni. Nie może Was zabraknąć w Rudach! Bilety na amfiteatr.buk@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz