17 lipca 2019

Lanberry i Video na Dniach Kuźni Raciborskiej

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zaprezentował oficjalny plakat zapowiadający Dni Kuźni Raciborskiej, które odbędą się w dniach 24-25 sierpnia na stadionie miejskim. Wśród gwiazd muzycznych, o czym już informowaliśmy znajdzie się Lanberry oraz zespół Video.


Lanberry (właśc. Małgorzata Uściłowska) to polska autorka tekstów i kompozytorka. Karierę muzyczną buduje od 2010 r. Na swoim koncie ma udział m. in. w programach typu talent show - występowała zarówno w The Voice of Poland, jak i w X-Factor. W 2015 r. zadebiutowała na rynku fonograficznym, wydając singiel "Podpalimy świat". 4 marca 2016 ukazał się jej debiutancki album studyjny, zatytułowany "Lanberry". Pod koniec listopada 2017 wydała singiel "Gotowi na wszystko", nagrany wspólnie z zespołem Feel na potrzeby filmu "Gotowi na wszystko. Exterminator". W 2018 ukazał się natomiast jej drugi album studyjny, zatytułowany "miXtura".
Drugiego dnia na kuźniańskim stadionie rządzić będzie polski pop-rockowy zespół muzyczny Video. Grupa istnieje od 2007 r. i ma na swoim koncie 3 albumy: "Video Gra", "Nie Obchodzi Nas Rock" oraz "Doskonale Wszystko Jedno". Płyty te przyniosły liczne przeboje, m. in.: "Środa czwartek", "Bella", "Soft”, "Papieros", "Idę na plażę", "Szminki róż", "Fantastyczny lot", "Wszystko Jedno" oraz "Ktoś Nowy".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz