17 lipca 2019

Kuźnia Raciborska dołączy do Klubu Kibiców Śląskich Miast

W czwartek, 18 lipca  na Plac Zwycięstwa w Kuźni Raciborskiej, gdzie o godz. 12:00 nastąpi podpisanie przez burmistrza Pawła Machę oraz przedstawiciela zarządu klubu Górnik Zabrze listu intencyjnego o przystąpieniu Kuźni Raciborskiej do Programu Klub Kibiców Śląskich Miast.


Celem programu jest integracja mieszkańców Śląskich Miast wokół wydarzeń związanych z piłką nożną, a współpraca z Gminą Kuźnia Raciborska będzie realizowana poprzez wspólne działania promocyjne, marketingowe, polegające na wspólnym organizowaniu eventów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych.

W ramach współpracy Strony będą organizowały wizyty przedstawicieli Klubu w ośrodkach edukacyjnych Gminy oraz promowały spotkania piłkarskie wśród mieszkańców. W wybranym meczu Górnika Zabrze w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy, mieszkańcy Kuźni Raciborskiej uzyskają dostęp do biletów na preferencyjnych warunkach (w tym kilka miejsc bezpłatnych), a spotkanie piłkarskie rozpocznie udział eskorty dziecięcej z naszej Gminy wyprowadzającej piłkarzy na mecz.

Do Klubu Kibiców Śląskich Miasta należą już: Czerwionka-Leszczyny, Knurów, Ornontowice, Piekary Śląskie, Pilchowice, Rydułtowy, Toszek i Zabrze.

Zapraszamy serdecznie młodszych i starszych kibiców piłki nożnej na Plac Zwycięstwa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz