30 maja 2019

GK Rafamet weźmie udział w targach ITM Polska

Grupa Rafamet znajdzie się pośród wystawców jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń wystawienniczych przemysłu ciężkiego i maszynowego. Targi ITM Polska, bo o nich mowa, odbędą się w dniach 4-7 czerwca br. w Poznaniu.Ekspozycja GK Rafamet będzie zlokalizowana w pawilonie 3A na stoisku 45. Branżowe spotkanie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

"Na drodze do Przemysłu 4.0" - to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje - Technologie - Maszyny ITM Polska, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca w Poznaniu. Targi ITM Polska to najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej targi kompleksowo prezentujące ofertę i możliwości zarówno polskiego, jak i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Przemysłu 4.0.

Jak dodają organizatorzy wydarzenia, targi ITM to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Co więcej, światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących - to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.


To istotne wydarzenie dla szeroko pojętego sektora przemysłu ciężkiego, dlatego też nie zabraknie w nim podmiotów GK Rafamet. Uczestnicy targów będą mogli poznać bliżej możliwości oferowane przez firmy: Poręba 1798 Spółka z o. o. oraz Rafamet S. A. Ekspozycja stanie w strefie dedykowanej obrabiarkom i narzędziom Mach-Tool: w pawilonie 3A, na stoisku 45.

Przypominamy, że marka Poręba oferuje sterowane numerycznie super ciężkie, ciężkie i średnie tokarki kłowe oraz płytowe, jak również wielkogabarytowe wiertarki i tokarko-wiertarki do głębokich otworów. Goście poznańskich targów uzyskają także informacje na temat asortymentu firmy Rafamet: wielkogabarytowych obrabiarek karuzelowych czy ciężkich frezarek bramowych.

Na koniec warto wspomnieć, że ubiegłoroczna edycja targów okazała się rekordowa, bowiem na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 10 pawilonach swoją ofertę zaprezentowało 1000 wystawców z 28 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 17 090 osób z branży przemysłowej.

Autor tekstu i grafiki: Magdalena Matusik / Adventure Media

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz