13 lutego 2018

Kuźniańscy Spartanie walczyli w Mysłowicach

11 lutego w Mysłowicach odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny do Kadry Polski Juniorów i Seniorów w Ju-Jitsu oraz turniej Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym. Zawodnicy kuźniańskiej Sparty jak zwykle pokazali klasę i wrócili z kilkoma medalami.Rywalizacja odbywała się w czterech konkurencjach: Fighting, Ne-waza, Fighting bez I fazy oraz Turniej Młodych Mistrzów.Spartanie po raz kolejny pokazali świetną formę. Z każdej obsadzonej konkurencji zdobyli miejsce na podium. Oto wyniki zawodników:- Ewa Szymik: 2 złota - kat. do 40 kg;
- Julian Stencel: 2 złota - kat. do 55 kg, 1 srebrny - kat. 60 kg;
- Jakub Urbaniec: 1 brązowy - kat. do 24 kg;
- Paweł Marek: 2 srebrne - kat. do 30 kg;
- Szymon Urbaniec: 2 złota - kat. do 50 kg;
- Mateusz Kijas: 1 srebrny - kat. do 55 kg;
- Wiktor Wojszwiłło: 2 srebrne - kat. do 27 kg;
- Olaf Sobania: 1 srebrny - kat. +81 kg;
- Antoni Sokołowski: 1 srebrny, 1 brązowy kat. do 41 kg;
- Paweł Szymik: miejsce 4. - kat. 32 kg.W imieniu Zarządu MKS "Sparta" chcielibyśmy podziękować za wspieranie naszego Klubu firmie TBI Technology, Gminie Kuźnia Raciborska oraz rodzicom naszych zawodników.

Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz