07 marca 2017

Kwiaciarnia "Kuźnia Zieleni" świętowała pierwsze urodziny [FOTO]

Słodki poczęstunek w postaci tortu i ciastek, kawa lub herbata, warsztaty florystyczne dla dzieci i 10-procentowa zniżka na każde zakupy oraz zestaw firmowych gadżetów - tak w skrócie wyglądały pierwsze urodziny kwiaciarni "Kuźnia Zieleni", które odbyły się w sobotę, 4 marca.


Z okazji swych pierwszych urodzin, kwiaciarnia swoim klientom oferowała 10 % rabatu na wszystkie artykuły, gadżety firmowe dla każdego, słodki poczęstunek, a każda pani dodatkowo otrzymała sezonowego tulipana. Dla dzieci zostały przygotowane warsztaty florystyczne prowadzone przez właścicielkę kwiaciarni Agatę Piec. Dziewczynki mogły spróbować swoich umiejętności w przygotowaniu nowoczesnych kompozycji w szkle z użyciem wiosennych kwiatów cebulowych. Po warsztatach każdy swoją pracę mógł zabrać do domu.


Wszystkie dzieci korzystały również z malowania twarzy, które przygotowała pani Daria z Bob Sport Center oraz próbowały słodkości wykonanych przez panią Elwirę z Piekarni "Rynek". Wszyscy klienci odwiedzający naszą kwiaciarnię w tym dniu mogli spróbować pysznego tortu. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania!


Jako właściciele chcemy podziękować wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem w tym pierwszym roku naszej działalności. Wasze zadowolenie i dobre słowo dodaje nam energii i chęci do dalszego działania. Z roku na rok chcemy się rozwijać dla Was i zaskakiwać kwiatowymi nowościami. Dziękujemy zaprzyjaźnionym firmom Bob Sport Center i piekarni "Rynek" za pomoc przy organizacji naszych urodzin. Dziękujemy bliskim i znajomym, którzy nie zawiedli w tym dniu i sprawili, że ten dzień stał się jeszcze bardziej szczególny.


Tymczasem my nie spoczywamy na laurach, tylko zakasamy rękawy do pracy i zapraszamy Państwa do naszej kwiaciarni już 8 marca w Dzień Kobiet!


Tekst: "Kuźnia Zieleni"
Fot. Bartosz Kozina i kwiaciarnia "Kuźnia Zieleni"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz