20 lutego 2017

Gimnazjaliści z Kuźni w finałach konkursów organizowanych przez śląskiego kuratora oświaty

Z radością i dumą informujemy, że uczniowie Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej (Piotr Baron oraz Marek Czyszczoń) awansowali do finałów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty.Konkursy te wymagają bardzo wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności, są bardzo prestiżowe, a ich finaliści to najlepsi z najlepszych w województwie śląskim. Nasi uczniowie uzyskali już tytuł finalisty (i to z kilku przedmiotów), a teraz powalczą o tytuł laureata. Są to:

Piotr Baron - kl. 3 "a":
- finalista konkursu z geografii (op. Karina Langer),
- finalista konkursu z wiedzy o społeczeństwie (op. Kazimierz Szczepanik);

Marek Czyszczoń - kl. 3 "a":
- finalista konkursu z geografii (op. Karina Langer),
- finalista konkursu z matematyki (op. Irena  Szymik),
- finalista konkursu z chemii (op. Irena Wita).

Serdecznie gratulujemy naszym omnibusom, ich rodzicom i nauczycielom, którzy z nimi pracowali. Życzymy powodzenia w finałach.

Jesteśmy również dumni z faktu, że Marek Czyszczoń otrzymał już drugi rok z rzędu stypendium Zarządu Województwa Śląskiego w ramach projektu "Śląskie. Inwestujemy w talenty". Marek zajął pierwsze miejsce na liście rankingowej w  całym województwie śląskim, uzyskując maksymalną liczbę 108 punktów. Cieszymy się, że talenty i nauka zostają w ten sposób doceniane i bardzo serdecznie gratulujemy Markowi.

Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz