28 listopada 2016

Kabaret Młodych Panów już w ten czwartek. Są jeszcze bilety

W najbliższy czwartek, 1 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się występ Kabaretu Młodych Panów. Satyrycy z Rybnika pojawią się na scenie dwukrotnie. Pierwszy występ zaplanowany jest na godz. 17:30, drugi - 20:30.Przypomnijmy, że to już druga wizyta tego zespołu kabaretowego w naszej miejscowości. Tym razem Młodzi Panowie zaprezentują nowy program artystyczny pt. "Bogowie". Bilety w cenie 60 zł (ostatnie sztuki) można rezerwować pod numerami telefonów: (32) 419-14-07 lub (32) 419-13-67.


O Kabarecie Młodych Panów...

Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez - ze śmiechu oczywiście - fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach - stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak, można coś robić jeszcze lepiej...

Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. "Bezczelnie Młodzi" zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku.


Źródło: kmp.art.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz