28 października 2016

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza oficjalnie odebrała produkty z firmy "Wiśniowski" [VIDEO / FOTO]

Nowoczesne i eleganckie drzwi wejściowe oraz nowa brama wjazdowa o łącznej wartości 30 tys. zł weszły w skład nagrody, jaką za udział w konkursie otrzymała Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Kuźni Raciborskiej. W czwartek odbyło się oficjalne oddanie tych elementów do użytku.


Choć bramę i drzwi zamontowano w obiekcie już we wrześniu, to dopiero dziś - w obecności inwestora oraz wykonawcy - nastąpiło przekazanie wspomnianych elementów podopiecznym placówki. W uroczystości wzięła ponadto udział dyrektor POW Magdalena Strzelczyk, starosta raciborski Ryszard Winiarski (starostwo jest organem prowadzącym placówkę), burmistrz Paweł Macha, a także część pracowników i wychowanków POW.


Firma "Wiśniowski" zaprosiła do udziału kilkaset placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu całego kraju. Spośród nich niemal dziewięćdziesiąt zdecydowało się konkurować o wartościowe nagrody. Wśród szczęśliwych laureatów znalazła się Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Kuźni Raciborskiej. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej, pokazującej dlaczego właśnie tę placówkę warto wyposażyć w najwyższej jakości produkty marki "Wiśniowski". Wychowankowie domów dziecka z całej Polski wykazali się olbrzymią kreatywnością i zasypali Organizatora doskonałymi pracami, które pojawiły się na stronie firmy "Wiśniowski" na Facebooku. Tam były one poddane głosowaniu za pomocą aplikacji konkursowej. Na wszystkie prace oddano łącznie 173 850 głosów, dzięki którym do drugiego etapu konkursu trafiło trzydzieści prac, które najbardziej podobały się internautom. Z nich jury konkursowe wyłoniło laureatów.Tekst, video i zdjęcia: Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz