18 sierpnia 2016

Festyn "Pożegnanie Lata 2016" już za tydzień!

Już w przyszły weekend na terenie stadionu miejskiego przy ul. Kozielskiej 30 w Kuźni Raciborskiej odbędzie się doroczny festyn pn. "Pożegnanie Lata". W sobotę na scenie pojawi się Andrea Lattari i Freaky Boys, w niedzielę zaś zagra dla nas Liber, Mateusz Ziółko i Ola Nizio. Tego dnia odbędzie się również odwołany rok temu z powodu zagrożenia pożarowego 18. Rodzinny Rajd Rowerowy.


Poza wymienionymi wyżej zespołami, przed publicznością wystąpią również artyści związani z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej oraz występy kapel: 17. Rano i Biegnij Grubasie, Biegnij. Podczas festynu nie zabraknie bogato zaopatrzonych stoisk gastronomicznych oraz szeregu innych atrakcji skierowanych zarówno do starszych (m. in. pokazy fitness), jak i młodszych uczestników (dmuchańce) dwudniowej imprezy, na którą wstęp po raz pierwszy będzie odpłatny (5 zł). Rozpoczęcie festynu sobotniego, jak i niedzielnego o godz. 16:00 (za wyjątkiem Rodzinnego Rajdu Rowerowego, o którym niżej).
"Osiemnastka" na dwóch kółkach, czyli Rodzinny Rajd Rowerowy wraca po rocznej przerwie!

W ostatnią niedzielę sierpnia, a zarazem w ostatnią  niedzielę wakacji odbędzie się XVIII Rodzinny Rajd Rowerowy w Kuźni Raciborskiej. Trasa przebiegać będzie szlakiem pożaru z 1992 roku na dystansie blisko 22 kilometrów. Cykliści na przygotowanych punktach kontrolnych będą wykonywali zadania, za które otrzymają punkty. Ilość zdobytych punktów zadecyduje później o klasyfikacji.


Start rajdu o godz. 14:00 (zapisy będą przyjmowane już od godz. 12:00 w Biurze Zawodów, które zlokalizowane będzie na stadionie miejskim).

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę, ciepły posiłek oraz napój. Szczegóły wkrótce na plakatach oraz w regulaminie na stronie kuzniakultury.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz