06 czerwca 2016

Święto Dzieci w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej

3 czerwca w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Kuźni Raciborskiej odbyła się zabawa z okazji Dnia Dziecka. Prócz podopiecznych z Kuźni, Nędzy i Raciborza, swój udział wzięli motocykliści z "SRC Racibórz", a także studenci z fundacji "Dr Clown".Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz województwa - I Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz, jak również przedstawiciele władz powiatu raciborskiego, zabrzańskiego, miasta Kuźnia Raciborska oraz instytucji współpracujących na co dzień z placówką.


W programie uroczystości nie zabrakło występów podopiecznych z placówki z Kuźni, Nędzy i Raciborza, którzy po raz kolejny pokazali swoje zdolności aktorskie i wokalne. Po części artystycznej wszyscy udali się na plac przed placówką, gdzie wicewojewoda uroczyście przeciął sznurek i wypuścił w powietrze 300 kolorowych balonów z marzeniami naszych wychowanków.


Pogodę mieliśmy wymarzoną, więc nie zabrakło gier i zabaw na świeżym powietrzu. Były szaleństwa na ogromnej dmuchanej zjeżdżalni oraz euro-bungee. Wiele atrakcji przygotowali dla nas studenci z fundacji "Dr Clown" działającej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu oraz motocykliści z "SRC Racibórz", dzięki którym każdy mógł skorzystać z przejażdżki na wspaniałych maszynach.


Całość imprezy poprowadził dla nas Piotr Scholz.


Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz