03 lutego 2016

Amatorskie drużyny piłkarskie powalczą o Puchar Burmistrza

Już w najbliższą niedzielę, 7 lutego w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej odbędzie się I Turniej Drużyn Amatorskich o Puchar Burmistrza  Miasta Kuźnia Raciborska. Początek turnieju o godz. 9:00.W turnieju wystartować ma 10 drużyn, wśród których znajdą się m. in. piłkarze z Kuźni, Nędzy, Raciborza, Siedlisk, a także z czeskiego miasta Odry. W zawodach wezmą udział również byli i obecni piłkarze polskiej ekstraklasy. Jak podają "Nowiny Raciborskie", na halowym parkiecie pojawią się m. in.: Jan Woś, Adam Kompała, Stanisław Wróbel, Jacek Trzeciak, Ryszard Remień, Grzegorz Kaliciak, Grzegorz Jakosz, Bartłomiej Socha, Marek Hanzel, Arkadiusz Kłoda, Marcin Malinowski, Łukasz Zejdler i Łukasz Moneta.


Organizatorzy zawodów (Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji) zachęcają mieszkańców gminy do wyjścia z domu i przybycia na widownię. Na kibiców czekać będą rozmaite atrakcje, starsi fani piłki nożnej będą mogli wziąć udział w licytacji pamiątek z autografami zawodników Piasta Gliwice, Górnika Zabrze, Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, Śląska Wrocław i Cracovii.

W trakcie zawodów nie zabraknie kiełbasy z grilla, popcornu, ciast i napojów. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie mieszkanki Kuźni - Joanny Maciejskiej-Tul. Początek zawodów o godz. 9:00, zakończenie planowane jest na godz. 17:00.

1 komentarz: