06 listopada 2015

Zespół Szkół Ogólnokształcących zaprasza na festyn św. Marcina

"Bądź rycerzem - zawalcz o życie" - to temat przewodni tegorocznej parady św. Marcina, która - jak co roku - odbędzie się 11 listopada. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej zaprasza 11 listopada na Festyn św. Marcina.
W programie festynu korowód z lampionami (wymarsz o godz. 18:00 spod MOKSiR w Kuźni Raciborskiej), turniej panów w przeciąganiu liny, pokazy rycerskie.

Festyn ma charakter charytatywny i zdrowotny. W tym roku dedykujemy go szeroko pojętej profilaktyce zdrowotnej skierowanej przede wszystkim do Panów.

Zlokalizowane przy szkole stanowiska medyczne umożliwią im badanie ciśnienia, poziomu cukru we krwi, badanie krwi pozwalające zmierzyć stężenie PSA (co ułatwia wykrycie wczesnego raka prostaty). Na panów czeka wiele informacji na temat jak i kiedy należy się badać. Nasz festyn wpisuje się w działania światowej - najbardziej męskiej akcji charytatywnej.

Znamy ogólną niechęć płci męskiej do dbania o swoje zdrowie i chcemy to zmieniać. Nasi uczniowie chcą mieć zdrowych ojców!

Na festynie nie zabraknie tradycyjnych rogali marcinkowych, grochówki, kartofli pieczonych
z sosem czosnkowym oraz chleba ze smalcem.

Na najmłodszych czeka stoisko ze świecącymi balonami oraz pałeczkami fluoroscencyjnymi.

Czekamy na Was od godziny 17:30 pod MOKSiR w Kuźni Raciborskiej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz