08 października 2015

Kara dla KS "Stal". Stadion zamknięty na dwa mecze

W najbliższą niedzielę (11 października) piłkarze KS "Stal" Kuźnia Raciborska rozegrają mecz IX kolejki spotkań raciborskiej A klasy. Przeciwnikiem będzie LKS Brzezie. Jednak ten mecz oraz następny (XI kolejka, przeciwnik LKS Chałupki) rozegrany zostanie bez udziału kibiców.
Kara ma związek z nieodpowiednim zachowaniem grupki kibiców, którzy odpalili race na meczu derbowym z Rudami, przez co sędzia musiał na chwilę przerwać mecz. Konsekwencją tego jest kara finansowa w wysokości 200 złotych oraz dwa najbliższe mecze bez udziału publiczności.


Kibicom przypominamy, że odpalanie rac jest zabronione, a robiąc to - szkodzą swojemu klubowi. Nie ma natomiast przeszkód, by kuźniańscy kibice pojawili się na wyjazdowym meczu X kolejki, który odbędzie się 17 października w Raszczycach.

fot. nowiny.pl

3 komentarze:

 1. nie wincie kibiców co naprawdę chodzą na mecze Stali tylko ZARZĄD co pozwala pseudo kibicom Górnika Zabrze na wejście na stadion i odpalanie rac . Pierwsza propaganda była podczas zakończenia lata gdzie łaził sobie w przebraniu kibic Górnika Zabrze i rozdawał plakaty z wizerunkiem swojego klubu ,ale na to pozwalają działacze Kuźnińskiej Stali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W całym regionie przez Dział marketingu i Stowarzyszenie Sympatyków Górnika Zabrze prowadzone są akcje promujące klub. I rozdawanie plakatów to jest jedna z metod. Ale oczywiście znajdzie się jeden z drugim którzy będą narzekać. Bo to hrabiostwo z Kuźni Raciborskiej.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń