02 września 2015

Stadion KS "Stal" oficjalnie oddany do użytku [VIDEO]

Uroczyste przecięcie wstęgi i oddanie stadionu miejskiego do użytku - to jeden z punktów programu dwudniowego festynu "Pożegnanie Lata", który w dniach 29-30 sierpnia odbył się na wyżej wymienionym obiekcie.
W otwarciu udział wzięli m. in.: burmistrz Paweł Macha, przewodnicząca Rady Miejskiej Sabina Chroboczek-Wierzchowska, wicestarosta powiatu raciborskiego Marek Kurpis, była burmistrz Rita Serafin, prezes  "Stali" Ryszard Węglarz, jego zastępca Jan Filas, działacze podokręgu Racibórz, trener KS Polonia Bytom oraz były piłkarz Jacek Trzeciak, który chwalił miejskie władze za remont sportowego obiektu, który może być od teraz wzorem dla Raciborza.


Olbrzymią - i to w dosłownym tego słowa znaczeniu - niespodziankę działaczom KS "Stal" sprawił były mieszkaniec Kuźni, a także wieloletni przyjaciel Klubu Bernard Mocha, który wręczył Ryszardowi Węglorzowi pamiątkowy puchar, który będzie wystawiany na każdym meczu ligowym w centralnym miejscu nowo wyremontowanej trybuny. Punktem zamykającym uroczystość otwarcia był mecz Oldboyów Ekstraklasy Śląska z Oldboyami Kuźni Raciborskiej, który zakończył się wynikiem 6:0 dla gości.

Realizacja: Bartosz Kozina, Jacek Gąska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz