18 sierpnia 2015

Wkrótce otwarcie nowego roku akademickiego UTW. Rusza nabór chętnych

Szybkimi krokami zbliża się wrzesień - to już ostatni dzwonek, aby zapisać się na zajęcia organizowane w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który działa przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.Tych z Państwa, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z UTW, zapraszamy do wypisania ankiety rekrutacyjnej, będą Państwo wtedy mogli uczestniczyć w wielu bezpłatnych zajęciach oraz korzystać z przywilejów przysługującym słuchaczom. Natomiast wszyscy słuchacze, którzy zainteresowani są dalszą edukacją, proszeni są o wypisanie deklaracji wznawiającej na rok akademicki 2015/2016.

Ankiety i deklaracje można pobrać w sekretariacie MOKSiR w godzinach od 8:00-16:00.

Jednocześnie informujemy, że uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016 odbędzie się 1 października tj. w czwartek o godz. 16:00 w sali widowiskowej MOKSiR.

W UTW obowiązuje cykl roczny, powtarzalny tzn. dwa semestry (zimowy i letni). Na zakończenie roku akademickiego studenci otrzymują certyfikaty. Każdy student UTW, który regularnie uczestniczy w zajęciach, po 3 miesiącach kształcenia otrzymuje legitymację studenta UTW, która uprawnia do:

- zniżek na zajęcia z lektoratów języków obcych;
- zniżek na wybrane, płatne zajęcia warsztatowe;
- zniżek lub bezpłatnego wstępu na wybrane imprezy organizowane przez MOKSiR w Kuźni Raciborskiej.

W ramach zajęć UTW w nadchodzącym roku akademickim można włączyć się aktywnie w wolontariat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz