11 kwietnia 2015

Kwiecień w Kuźni Kultury

Wernisaż prac ręcznych i malarskich, spektakl teatralny dla dzieci i dwa spotkania podróżnicze: z Leszkiem Szczasnym oraz Aleksandrem Dobą, który jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Atlantyk - to propozycje Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej na II połowę kwietnia 2015 r.
Wernisaż wystawy

Twórczość Artystyczna Anastazji Maciaszek, Małgorzaty Nowakowskiej oraz Elżbiety Podolec - to tytuł wystawy, która otwarta zostanie we wtorek, 21 kwietnia o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Doba w MOKSiR - spotkanie z podróżnikiemW czwartkowy poranek, 23 kwietnia zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na spotkanie z Aleksandrem Dobą. Początek o godz. 9:00 - sala widowiskowa MOKSiR; Wstęp: 5 zł.

Koziołek Matołek zawita do Kuźni Kultury

26 kwietnia o godz. 16:00 zapraszamy małych i dużych do MOKSiR na spektakl teatralny  "Koziołek Matołek i jego przygody" w wykonaniu Teatru PrymART z Rudy Śląskiej. Wstęp: 7 zł.

"Świat na wyciągnięcie ręki" - spotkanie podróżnicze z Leszkiem Szczasnym

Na zaproszenie UTW działającego przy MOKSiR w Kuźni Raciborskiej przybywa raciborski podróżnik Leszek Szczasny. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 28 kwietnia o godzinie 16:00. Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz