03 lutego 2015

Kabaret Łowcy.B w marcu na deskach MOKSiR

W niedzielę, 1 marca o godz. 19:00 na scenie Kuźni Kultury wystąpi jeden z najzabawniejszych kabaretów na Śląsku - cieszyńska grupa Łowcy.B.

Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1. nagroda na PACE, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego, Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim RYJKU.

 Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.


Aktualnie kabaret występuje w składzie: Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2015 roku nosi tytuł "Także tego…" i łączy wszystkie zalety poprzednich programów. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 35 zł (40 zł w dniu występu) już do nabycia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Możliwa również rezerwacja telefoniczna pod numerem (32) 419-14-07.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz