05 stycznia 2015

MOKSiR ponownie wśród orkiestrantów WOŚP

W najbliższą niedzielę, 11 stycznia w całej Polsce odbędzie się kolejny, 23. już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach onkologicznych oraz godnej opieki seniorów. Do akcji po raz kolejny przystąpił również Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. >>>Zobacz program<<<Wolontariusze rozpoczną swoją pracę od godz. 7:00. O godz. 16:00 natomiast w sali widowiskowej Kuźni Kultury zacznie się program artystyczny. A w nim:

Godz. 16:00 - występy artystyczne przedszkolaków, dzieci i młodzieży szkolnej oraz podopiecznych Kuźni Kultury;


Godz. 17:30 - Wielka Aukcja WOŚP - podczas której będzie można nabyć m. in. gadżety WOŚP i prace artystyczne twórców Naszej Gminy;

Około godz. 18:30 - Koncert zespołu "Sekcja z Włoch". Zespół powstał pod koniec 2008 r. z potrzeby tworzenia uniwersalnej muzyki. Działa pod dobrymi skrzydłami D. K. Chwałowice, gdzie tworzy to, co w duszy gra, bazując przede wszystkim na własnej twórczości. Inspiracje muzyczne formacji wywodzą się z różnych gatunków: jazz, blues, rock czy funky. Zespół występował na wielu festiwalach muzycznych, m. in.: International Blues Challenge, Rybnik Blues Festiwal, Żubrowisko, Oldboy Rock&Blues Festiwal, Imielin Blues festiwal oraz koncertował w prestiżowych miejscach, jak: Śląski Jazz Club czy Harris Piano Jazz Bar w Krakowie.


W skład zespołu wchodzą: Sebastian Koch "Seba" (wokal), Tomasz Strokol "Blómer" (gitara), Sylwiusz Krakowczyk (gitara), Adam Dawidziuk "Gucio" (bas), Marek Stokowski (perkusja).

5 komentarzy:

 1. Zanim ktoś wrzuci pieniądze do puszki, niech poczyta o procesie w Złotoryji Wielgucki-Owsiak, jaki procent z fundacji trafia do lecznictwa a ile do spółek "Złoty Melon", jak i za czyje mieszka, samochody służbowe spółek za 750 tys. PLN i wplątanie (z kilkunastotysięcznymi wynagrodzeniami) członków rodziny. Nie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt Ci mie każe dawać i pozdrawiać.Będziesz miał więcej na jabola.

   Usuń
  2. Skoro tak piszesz.Zajmij jego miejsce to też będziesz miał takie bogactwa.

   Usuń
 2. Wrzucę bo taki własnie sprzęt ratował życie mojego dziecka a Owsiakowi życzę i 5 mercedesów, willi i dużo forsy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się.Pan Owsiak od wielu lat odwala kawał dobrej roboty i tak naprawde robi to co powinien robić rząd polski.Sprzęt zakupiony z pieniążków z WOŚP uratował życie niejednemu dziecku,a to,że ma....niech ma,to Jego praca.

   Usuń