02 grudnia 2014

Paweł Macha zaprzysiężony na burmistrza [VIDEO]

"Otrzymuje Pan olbrzymi kredyt zaufania" - powiedział podczas I sesji Rady Miejskiej Zdzisław Czarnacki, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej przekazując Pawłowi Masze zaświadczenie o wyborze na stanowisko Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska. >>>Zobacz video z zaprzysiężenia<<<Wkrótce na naszym portalu zamieścimy materiał video z wyboru przewodniczącego i zastępcy Rady Miejskiej oraz składy osobowe poszczególnych komisji.

Bartosz Kozina

45 komentarzy:

 1. TITANIC wypłynął....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daruj sobie głupie komentarze.Lepiej zamilcz,jak masz obrażać kogoś.

   Usuń
  2. Czas na spotkanie z górą lodową

   Usuń
  3. Jesteś chory? Do psychiatry i to szybko.

   Usuń
 2. Z tym pisaniem to jesteście spóżnieni ,dlaczego ???

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak trudno zapamiętać słowa ślubowania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ciebie to obchodzi.Co. za wredny typ.Tylko pluć i szkalować na forum potrafisz.

   Usuń
 4. Najpierw się dokucza kandydatom do R M a teraz się składa życzenia co za obłuda .

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Pawle,raz jeszcze gratuluję!
  ...Pan jest taki ludzki i wyrozumiały,a to jest najważniejsze!!!
  Nie nosi Pan,przysłowiowej, głowy w górze.
  Już cztery lata temu to zaprzysiężenie miało mieć miejsce. :)
  Życzę dobrego wiatru w żagle na objętym stanowisku burmistrza. Niech wszystko idzie po Pana myśli.
  Proszę się na zapas nie martwić.
  POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE,
  ŁĄCZĄC WYRAZY SZACUNKU :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam sie do gratulacji.Pozdrawiam!!!

   Usuń
  2. Do egzaltowanego miłośnika (czki) z 11.42 Gdyby nie pisać tego na klęczkach to może i na treść i na znaki interpunkcyjne zwracałoby się większą uwagę, Bo na siedząco lepiej widać klawiaturę. A i rozum jest w tej pozycji jest lepiej ukrwiony.

   Usuń
  3. Po twoim komentarzu wynika że masz przekrwiony rozum.Przestań obrażać ludzi na forum

   Usuń
 6. Zauważ powyżej nie ma jeszcze żadnych życzeń, tylko jedna płytka prowokacja i na jej miliźnie utknąłeś. Zostań tam dla dobra wszystkich potaplaj się, a jak już skończysz zrób coś dobrego dla innych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podzielili się stołkami pod nieobecność mojego chorego kolegi szkoda .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogłeś jego zastąpić.

   Usuń
  2. kolega odleciał do ciepłych kra, kra, krajów..

   Usuń
 8. Popieram Rite Serafin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czym ją popierasz?W ty m że przegrała?

   Usuń
 9. Bardzo ładnie.Sabino,podobasz mi się na tym miejscu.Gratuluje Wam niech w końcu coś się zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przynajmniej normalnie mowi niz ta cala Rita (ciekawe skad takie imie;P).A Sabinka niech sie zajmnie lepiej szkola i uczniomi , bo te lekcje tez prowadzi jak prowadzi, a nie rzadami

  OdpowiedzUsuń
 11. Ludzie, czy wyście się szaleju objedli? Jak wy do ciężkiej cho(..)ry zamierzacie doprowadzić do normalności ciągle plując, jadząc i nienawidząc? Paweł Macha nie był moim kandydatem na burmistrza. Głosowałem na poprzednią burmistrz. Ale wolą większości został moim burmistrzem. Nie będę więc jak idioci z telewizyjnej codziennej bajki o krajowej polityce udawać że to nie jest mój burmistrz. Jest. Manfred Wrona ani Rita Serafin też nie są żadnymi szkodnikami. Tego też mi żaden oszołom beznamiętnie klepiący komentarze nie wmówi. Za dobrze wiem o czym piszę i za dużo lat oddałem sprawom które teraz miesza się z błotem. Prowadzili po prostu inną politykę. Nie mieli sukcesów? Ciekawe. A te dzieciaki które wreszcie mają halę sportową z prawdziwego zdarzenia? Te maluszki które nie muszą chodzić przez ruchliwą drogę wojewódzką tam i z powrotem by zjeść obiad w szkole? To nie Twoje dzieci? Ale dzieci! Kochane dzieciaki. To wspaniałe obejście opactwa które wykonano z pomocą pracowników gminy lecz za zewnętrzne pieniądze? Te kładki w Rudach i Kuźni? Perła industrialna na skalę województwa którą wyrwano z rąk niekoniecznie uczciwych? Mówię o kolejce w Rudach która przyciąga tłumy z najodleglejszych zakątków województwa i kraju. To nasz skarb! A generalny remont koszmarnej jezdni wzdłuż całej Kuźni? Już nie pamiętacie tych dziur wielkości stodoły? Tych kolein? Teraz boisko z całym obejściem. Szykuje się kapitalny obiekt. I tak można by wymieniać i wymieniać. Ruch po stronie pana burmistrza Pawła Machy, bo to jego czas. Jego pomysł o przystaniach kajakowych na Rudce zdaje się wpisywać w rozwój turystyki i rekreacji. A w tej gminie to przyszłość. Póki co położenie nie daje nam szans na ekspansję przemysłu. I Bogu dzięki. Trzeba umieć to wykorzystywać. Paweł Macha poważnie też podchodzi do rozwiązania najbardziej palących spraw z którymi borykają się mieszkańcy wszystkich miejscowości gminy. Pyta o nie a więc dajmy mu czas i szanse. Musi się wdrożyć. To nie takie proste. Przestańmy na siebie pluć. Kampania się skończyła. Czas brać się do roboty. Jeżeli nie potrafisz pomóc - nie przeszkadzaj. To też rodzaj pomocy. I tyle z dzisiejszego kazania.
  Wasz Prorok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny proroku. Jeśli było tak dobrze to czemu pani R. przegrała wybory? To po pierwsze. Burmistrz wygrał większością? Pytam się jaką? Większość nie poszła na wybory. To jest głos sprzeciwu. Mamy dość całego układu. O słuszności tezy świadczą pierwsze ruchy kadrowe. I niech pan nie mówi, że brak głosu w wyborach to brak możliwości wypowiedzi i krytyki. Tak twierdzą tylko cymbały ze zlasowanym mózgiem przez TVN i inne stacje. Dezaprobata to też rodzaj demokracji. Niestety klasyk miał rację. Polityka to gorszy rodzaj prostytucji bo prostytutka oddaje się za pieniądze, a polityk za władzę i pieniądze. Tak się teraz dzieje w naszej gminie. A może się mylę?

   Usuń
 12. Gratuluję Panie Pawle

  OdpowiedzUsuń
 13. Prawo do swobodnej wypowiedzi ma każy ,mamy przecież demokrację ,przecież prawdziwa cnota kryryki się nie boi ,ja osobiście nigdy nie będę popierał ludzi dwulicowych ,ludzi którzy dla ;stołka ;zrobią wszystko .Nadszedł przecież czas na zmiany to dlaczego niektórych nie zmieniono w R M np p. S.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kuzniczanin to ty UFO jestes z jednym licem?
  Partyzantke uprawiasz a nie demokracje:-(

  OdpowiedzUsuń
 15. Oj ale boli prawda ,najpierw z jednymi teraz z drugimi a co będzie za 4 lata to zobaczymy .Moim zdaniem te 4 lata to na Starej Kużni nic nawet nie drgnie ,będzie tylko mowa .

  OdpowiedzUsuń
 16. Kuzniczanin nie kandydowałeś albo przepadłeś w wyborach i niepotrzebnie podnosisz napięcie. Ze Starej Kuźni przeszły dwie panie i już tam o nią zadbają jak należy.

  OdpowiedzUsuń
 17. kużniczanin ,Stara Kużnia ,03 grudnia, 2014 18:28

  O co takiego w poprzedniej kadencji ta p V-ce zdziałała dla Starej Kuźni może mi przypomnicie ,może zablokowała przeniesienie szkoły ,jedno jest pewne glosowała przeciwko budowie kanalizacji i to w rejonie w którym mieszka .

  OdpowiedzUsuń
 18. Miała wielkie szczęście, że wygrała minimalną liczbą głosów !!!

  OdpowiedzUsuń
 19. sprzedała się? zawsze była mdła!

  OdpowiedzUsuń
 20. Chłopki roztropki..... buhahahahahaha!

  OdpowiedzUsuń
 21. Co za dno i beznadzieja. Ludzie to jest demokracja. Wygrali ci co mieli większość. Dziwię się, że jest tyle niezadowolonych w mieście, które miało 30 procent frekwencji w dniu wyborów. Następnym razem zamiast ujadać ruszcie tyłki do urn.

  OdpowiedzUsuń
 22. W końcu ktoś normalny.To jest prawda z obowiązkiem obywatelskim u nas na bakier, a proroków nadmiar. Pozdrowienia. Obywatel

  OdpowiedzUsuń
 23. Pawel gratulacje..

  OdpowiedzUsuń
 24. Panie Burmistrzu. Jak to wygląda? Z kartki? Porażka. Nie szło nauczyć się kilku zdań na pamięć? Jeśli nie to trzeba było pomyśleć o okładce. Chociażby ze względu na szacunek do swoich wyborców. Mam nadzieję, że Pana rządy nie będą wyglądały jak to zaprzysiężenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No proszę jaki zatroskany... a na szacunek wyborców będzie trzeba zapracować w inny sposób, a nie składając zaprzysiężenie. Jestem pewny, że p. Paweł o tym wie, więc swoje uszczypliwości zostaw dla siebie.

   Usuń
  2. Ty sie tak nie troszcz o Burmistrza.On sobie poradzi.A twoje głupie docinki zostaw dla siebie.Obawiasz sie czegoś?

   Usuń
  3. Nie jestem przeciwnikiem Burmistrza. Obejrzałem ten filmik bo nie wiedziałem jak wygląda "nowa siła" na żywo. Moja wypowiedź to tylko sugestywne odczucia postronnej osoby. Opisuję tylko to co widać na video. Zdezorientowana Przewodnicząca Rady, Burmistrz wyciągający kartkę z ręki pani S. Pomylona rota przysięgi (co wedle prawa może być przyczyną jej unieważnienia jeśli się znajdzie jakiś upierdliwiec). A gdzie powaga urzędu? Wygraliście wybory, ale to nie oznacza, że jesteście nietykalni. Krytyka to element demokracji. Jeśli staniecie się Chrystusami gminy to trzeba będzie to nazwać sektą.

   Usuń
  4. Wystarczy nieco poszperać, by przekonać się, że nie tylko nowy burmistrz odczytywał rotę przysięgi z kartki... https://www.youtube.com/watch?v=2yflPMMoSmc

   Usuń
  5. Nieważne. To i to wygląda ch....o.

   Usuń
  6. Czyta ładnie, poprawnie z teczki, tylko "tak mi dopomóż Bóg" po tym co zrobiła ma się tak jak gówno przyczepione do okrętu.

   Usuń
  7. A ty jesteś następne g....o co czepia sie szczegułów

   Usuń
 25. Dobrze, że masz nadzieję. Ona jest motorem zmian.

  OdpowiedzUsuń
 26. Co za paranoja. Wierzyć się nie chce, że w ludziach może być tyle zawiści. To jest naprawdę smutne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko smutne ale też przerażające.

   Usuń