26 października 2014

Skrzyżowanie ulic Rudzkiej i Moniuszki zostanie zmodernizowane [VIDEO]

Niebawem zostaną rozpoczęte prace naprawcze u styku ulic Moniuszki i Rudzkiej. Z dwóch remontów, które tam przeprowadzono, pozostał tylko rozjazd, należący pod Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach.
Jacek Gąska i Bartosz Kozina

27 komentarzy:

 1. Trzeba się sprężać żeby zdążyć przed wyborami. Zawsze tych parę głosów się przyda. To pisałem ja, Jarząbek.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja jestem Pani Jarząbkowa. I się pytam czy jakieś komitety wyborcze mają jakieś programy do obiecywania lub do zrealizowania? I czy nam - wyborcom mają chęć je pokazać?
  I czy to zamierzają zrobić "jutro", czy na dwa dni przed szesnastym? Ale byłoby bogato,tłoczno i wesoło! Będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. avengers maja zaj...program.ale nie chca sie chwalic

   Usuń
  2. Program jest gotowy, Będzie razem ze zdjęciami kandydatów opublikowany wkrótce.PM

   Usuń
 3. A ja nie jestem Jarząbek ale pytam: Kiedy będzie remont chodnika przy ul.Topolowej ,kiedy będzie prawidłowe oświetlenie ul .Staszica .

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja się pytam dlaczego takie prace zawsze wykonują przed zimą, dziury lepią przed mrozami

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiesz dlaczego? Wybory nadchodzą. Jak się nie zrobiło niczego pożytecznego to można dziury łatać na zimę...

  OdpowiedzUsuń
 6. a kapitan i jego piraci to co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze sie czujesz?Co ma piernik do wiatraka.Paranoik!!!!!

   Usuń
 7. Pani Burmistrz Rita Serafin doskonale steruje gmina mając na uwadze zasoby tejże gminy. Paweł Macha startuje bo naciska go rodzina. Powiedział to w wywiadzie udzielonym do Nowin jakiś czas temu. Poprosił by informacje o sztormie o którym opowiada ukazały się po jego powrocie bo inaczej rodzina będzie się martwic a on sam - cytuję - znów będzie musiał startować na ,,burmisia'. To jak to w końcu jest? Potrzebujemy elokwentnego, sprawdzonego burmistrza czy ,,burmisia"? Ja wybieram osobę która swój urząd traktuje z godnością i z szacunkiem dla mieszkańców gminy. Pani Rita Serafin jest gwarancja godnego reprezentowania gminy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kogo to obchodzi kogo ty wbierzesz.Każdy ma inne zdanie i poglądy.Więc nie agituj .

   Usuń
  2. Do wszystkiego trzeba mieć dystans, zwłaszcza do siebie. Kandydować mogę a nie muszę i z tego też powodu mogę być lepszym burmistrzem. Uznałem , że mogę się przydać. PM

   Usuń
  3. No mogę! Paweł Macha startuje na urząd - jak sam go określił - ,,BURMISIA", bo uznał ze może się przydać! Panie Pawle, przydać to może się stare siodełko z dziadkowego roweru. Burmistrz to jednak nie członek komisji rewizyjnej OSP Ruda. Trzeba go czuć od początku do końca a nie startować bo rodzina kazała - jak napisano w wywiadzie z Panem. Ludziska, dobrze przeczytajcie sobie te komentarze i wywiad Pawła do lokalnej prasy zanim wszyscy popłyniemy z Panem kapitanem.

   Usuń
  4. Zostaw OSP Ruda w spokoju.To są fajni ludzie.Niczego takiego nie było w wywiadzie.Móc stoi bliżej do chcieć, niż musieć.To o to w tym wszystkim chodzi, aby chciało się chcieć a nie tylko być ;-)PM
   http://www.nowiny.pl/76620-kapitan-pawel-macha-ucieklem-w-ostatniej-chwili.html

   Usuń
 8. Nie agituje. Pokazuje jedynie prawdziwe oblicze i prawdziwa opinie obecnego kandydata o motywach startu oraz o stanowisku o które się ubiega. Wypowiedziane zostały w okresie kiedy nikt nie myślał o wyborach. Każe to przypuszczać ze mamy do czynienia ze szczerością. Taka szczerością do bólu. Ja nie chce burmistrza który swoją funkcje traktuje jak przymus realizowany pod czyjąś presją. Na burmistrza tylko Rita Serafin! Styl, klasa i doświadczenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale WAZELINA do bólu.

   Usuń
  2. Człowiek jakiś chory :) z obecnej władzy powinno zostać trzech radnych, a reszta do wymiany! Począwszy od Burmistrzyni, przez bezjajcarskiego zastępcę, po jakże najmądrzejszego WRONALDO :)

   Usuń
  3. Popieram.Tak powinno być.Wszyscy do wymiany.

   Usuń
 9. Gość z 31 października z godziny 17.15 to niewątpliwie sympatyk opozycji. Wszystko co inne niż on myśli jest chore, ludzie głoszący co innego niż on są chorzy. Oczywiście jego zdaniem. Tymczasem jego kandydat na ,,burmisia" P.M. Pisze ciut wyżej ze może być lepszym burmistrzem. Czyli ze nie wie. Tylko przypuszcza. A na podstawie czego tak sądzi? Tez to wyjaśnia. Lepszym burmistrzem może być dlatego że startować może a nie musi. Gratuluje wyborcom Pawła Machy. To jest poważny argument :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że nie musi.Ty też nic nie musisz.

   Usuń
  2. Wyczuwam ból tyłka tutaj! Pewnie znowu jakiś mieszkaniec starej kuźni broni swojej Pani "Lepkie ręce" :)

   Usuń
 10. Jak to nie muszę? Muszę pokazać ludziom prawdziwe intencje obozu który uważa ,,że czas na zmiany".wywiad o którym mowa ukazał się na portalu Nowiny.pl rok po ubiegłych wyborach, 29 08 2011. Paweł Macha opowiada jak wychodził z opresji morskiego kataklizmu. Pod koniec wywiadu mówi do dziennikarza: ,,nie sprzedawaj gazety moim bliskim bo dostanę szlaban na mój zawód i znów będę startował na burmisia."
  Tylko dlatego mamy wymieniać burmistrza na burmisia? To dlatego nadszedł,,czas na zmiany"? Paweł, nie pznaje Cię. To nie ten sam Paweł którego znalem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daruj już sobie te swoje wypociny. Strzelam, że to pisze jakiś stary piernik! I właśnie dlatego czas na zmiany :) trzeba odczepić tych wszystkich emerytów od władzy. To młodzież ma decydować o tym jak gmina się będzie rozwijać, bo to oni będą tutaj żyć! A Ty po raz enty przytaczasz wywiad o "Burmisiu"..
   Ja w ramach odwetu zaraz zacznę pod każdym Twoim komentarzem wstawiać film w którym obecna Burmisiowa z uśmiechem od ucha do ucha przyjmuje podwyżkę do 10 tyś. ;)

   Usuń
 11. To że mogę być lepszym burmistrzem jest chyba oczywiste ponieważ nigdy wcześniej nim nie byłem ;-). Nie mogę przecież napisać, że będę ,bo to ocenią wyborcy po 4 latach a nie ja, tak jak to zrobią 16 listopada z panią Burmistrz .Pan Adrian Czarnota(autor wywiadu) organizował debatę 4 lata temu i dopingował kandydatom i stąd nawiązanie do wyborów w wywiadzie który ukazał się zaraz po tym.Skoro walisz mi "przyjacielu" po imieniu, to podpisz się wreszcie.Górnik też ma niebezpieczny zawód i tak jak marynarz żołnierz lub strażak może kandydować .Nawet Ty , bo to gwarantuje Ci konstytucja."Obóz" który uważa, że czas na zmiany prawdopodobnie w ogóle by nie powstał gdyby wszystko było tak jak należy a ja dalej pływałbym po oceanach bo lubię swój zawód.Pozdrawiam PM

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o przeczytanie, Nie wiem co ma piernik do wiatraka.pozdrawiam PM
  http://www.nowiny.pl/76620-kapitan-pawel-macha-ucieklem-w-ostatniej-chwili.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakie zmiany panie Pawle? Wybór osób na radnych tragedia a i Pan z większym entuzjazmem podchodził do tematu 4lata temu. Także żadnych zmian nie będzie. JO

  OdpowiedzUsuń
 14. moze czas dać szanse komuś innemu sie wykazać na stanowisku burmistrza

  OdpowiedzUsuń